Windows 10 Technical Preview – представлення нової ОС від Microsoft

З’явилася нова, поки ще тестова версія операційної системи Windows, а саме Windows 10 Technical Preview, вона вже доступна для скачування і тому сьогодні ми проведемо огляд Windows 10 для бізнесу, саме так Microsoft анонсує дану ОС.

Windows 10 Technical Preview – це тестова версія операційної системи Windows 10, яку розробники спеціально випустили для того щоб її змогли тестувати всі потенційні клієнти і брати безпосередню участь в розробці тієї системи яка буде відповідати саме їх побажанням і вимогам.

Таким чином, компанія Microsoft пропонує новий підхід до розробки операційної системи який ґрунтується на взаємодії з користувачами, іншими словами кожен, хто захоче взяти участь в створенні системи зможе висловлювати свої ідеї щодо вдосконалення Windows 10, наприклад те, що їх кардинально не влаштовувало в попередніх версіях Windows, в загальному Microsoft хоче створити операційну систему, з огляду на при цьому думки, вимоги і потреби кінцевих користувачів.

Як заявляють керівники проекту «Windows 10 стане найкращим рішенням для компаній і їх співробітників». Повну новина офіційного анонса можна прочитати на сторінці –

Для того щоб взяти участь в проекті і почати тестувати Windows 10 переходите на офіційну сторінку проекту, де, до речі, і можна завантажити дану ОС.

Сторінка проекту –

Поки для тестування доступні версії всього на декількох мовах, на жаль, російською немає, тому завантажуємо англійську, наприклад, 32 розрядну версію. В результаті Ви отримаєте файл WindowsTechnicalPreview-x86-EN-US.ISO розміром 2.93 GB

Установка і короткий огляд Windows 10 Technical Preview

І для того щоб ознайомитися з першою версією Windows 10 нам її, звичайно, потрібно встановити, чим власне ми зараз і займемося.

Примітка! Відразу скажу, що дана версія Windows 10, не дозволяє створювати локальні облікові записи, тому для входу, необхідно мати обліковий запис на Microsoft, але якщо Ви завантажили Windows 10 Technical Preview з офіційного сайту, то значить, Ви зареєстровані і можете використовувати ці облікові дані .

Перше вікно інсталятора ні чим не відрізняється від установки Windows 8, ми просто тиснемо «Next»

Далі тиснемо «Install now»

Потім ми повинні будемо погодитися з умовами ліцензійної угоди, в якому буде сказано, що ми встановлюємо версію для тестування, ми відповідно погоджуємося і тиснемо «Next»

Тепер вибираємо нову установку, оновлювати в даному випадку нічого не варто

Потім вибираємо розділ, на який будемо встановлювати операційну систему, тиснемо також «Next»

А потім почнеться установка

І поки нічого нового ми не побачили, як на мене такий процес установки простий і зручний, тому я вважаю в ньому міняти нічого і не потрібно, в загальному, чекаємо, причому не довго, вся установка триває так само швидко, як і установка Windows 8. в процесі комп’ютер пару раз перезавантажиться, і ми побачимо вікно початкових налаштувань, де ми не будемо вдаватися в подробиці, а просто натиснемо «Use express settings»Що означає експрес настройка, вона підійде, якщо Ваш комп’ютер підключений до мережі з виходом в Інтернет, якщо немає, то доведеться натиснути«Customize»Відповідно для настройки

Потім необхідно буде ввести облікові дані, ті під якими Ви зареєстровані на сайті Microsoft

Потім необхідно отримати код підтвердження, для цього вводимо email і тиснемо «Next»

Потім в ту ж хвилину на зазначену пошту прийде код, ми його вводимо і тиснемо «Next»

Потім ще раз тиснемо «Next»

І ось, нарешті, то ми побачили Windows 10, і перше на що я звернув увагу, за замовчуванням вантажиться робочий стіл, а кнопка пуск, нагадує Windows 7, і особисто для мене це стало набагато зручніше і звичніше.

На цьому пропоную закінчити, огляд Windows 10 Technical Preview, далі Ви можете самі оцінити дану систему і якщо захочете висувати розробникам пропозиції щодо її поліпшення.

Ссылка на основную публикацию