Windows 10 Story Remix

Нова програма компанії Microsoft під назвою Story Remix повинна була стати важливою складовою осіннього оновлення операційної системи Windows 10. Власне так і вийшло. Вона поєднує напрацювання попередньої програми для роботи з фотографіями, а також додає ще й можливість редагувати відео і створювати власні слайд шоу, що включають переходи, музичний супровід і навіть прекрасну тривимірну анімацію.

Раніше, на сайті вже можна було виявити докладну інструкцію про те, як працювати з новою програмою Paint 3D. Вона дозволяла перетворити звичайні двомірні зображення в 3D об’єкти за допомогою функціоналу нейронних мереж, вбудованих в додаток. Story Remix також намагається привнести щось нове в стандартну програму по обробці фото.

Але розібратися з додатком не так просто, як може здатися на перший погляд. Вся справа в тому, що тепер звичайна програма для перегляду фото має традиційний інтерфейс і оновлений, іменований тим самим Story Remix. Іноді потрібно буде перемикатися між ними двома, щоб отримати максимально якісний матеріал.

Як відкрити Story Remix?

Функціонал Story Remix доступний всім людям, які оновили Windows 10 до останньої версії. Щоб відкрити цю програму, досить перейти в пошук і вбити в нього «фотографії». Першим рядком ви побачите стандартну програму для перегляду фотографій, саме вона і потрібна, адже всередині неї і знаходиться Story Remix.

Як тільки ви відкриєте «Фото», хоча тепер це швидше і є «Story Remix». Однією з важливих особливостей поновлення є індексування кожної фотографії. Воно буде проходити поступово, обробляючи кожне зображення знаходиться, як на вашому персональному комп’ютері, так і на OneDrive. Штучний інтелект додає в фотографії спеціальні позначки, завдяки яким тут же можна знайти зображення зі снігом, якщо на ньому він був присутній. Також додали функцію розпізнавання осіб на фотографіях. Це значно спрощує пошук.

Іноді ви будете помічати, що при перегляді фотографій на комп’ютері, програма самостійно сповістить вас про створення історії, заснованої на зображеннях з вашого пристрою. Це так звані «Зроблені для Вас» колекції, що знаходяться у верхній частині вкладки колекції (перша в лівому верхньому куті).

За допомогою алгоритму, вбудованого в програмне забезпечення, Story Remix самостійно створює невеликі слайд шоу, створені з ваших фотографій. Що цікаво, в кожному разі це буде особливий підхід, що залежить від місць в яких було зроблено зображення. Змінюється музичний супровід, а також рух картинки. Ось тут вже програма починає проявляти себе.

Як почати працювати з Story Remix?

Щоб почати працювати з програмою, досить натиснути на велику кнопку «Створити» (Create). Далі піде пропозицію: «Відео Ремікс», «Відео Проект» або «Альбом».

«Альбом» є найбільш простий опцією. Він дозволяє зібрати в одній колекції всі фотографії та відео, які ви тільки побажаєте. Якщо ви відкриєте готовий альбом, то виявите ті ж самі динамічні слайд шоу, що і раніше, з деякою часткою динаміки, доданої під час переходів між зображеннями. Ви можете зберегти їх в якості відео. Для цього з правого боку буде знаходиться відповідна клавіша.

Також, як і «Альбом», варіант «Відео Ремікс» дозволяє вам вибрати групу зображень або відеороликів. Потім в дію вступають алгоритми компанії Microsoft, роблячи кожне відео унікальним, зі своїм музичним рядом.

важливо: У той час, як альбоми зберігаються у вашій колекції, як «альбоми», «Відео» і «Історії» використовують дещо інший формат, придуманий компанією Microsoft.

Якщо вам не подобається отриманий результат, можна завжди змінити його самостійно, клікнувши для цього по файлу двічі лівою клавішею миші. Або ж знову довіритися алгоритмам автоматичного створення і натиснути на спеціальну кнопку «Ремікс».

Як додати тривимірну анімацію до відео?

Але найцікавішою можливістю Story Remix залишається додавання тривимірних зображень в відеоролики. Додати їх можна в будь-які відео або слайд шоу. Для цього потрібно натиснути на вкладку «3D ефекти» і відкриється додаткове вікно, в якому можна починати додавати нові ефекти до свого ролику. Використовувати можна заготовки, підготовлені в Paint 3D, наприклад.

Тривимірні моделі можна додавати різним способом. Накладати просто над зображенням, або ж прив’язувати їх до конкретних точок осей X і Y. Це дозволяє краще налаштувати відображення різних ефектів навіть коли відео починає поступово відтворюється. Видно в дію йдуть спеціальні алгоритми компанії.

У початковій бібліотеці самого Story Remix знаходиться сорок два ефекту, з якими можна відразу ж почати роботу. Розробники обіцяють додати більше можливостей в майбутньому. Особливо актуальним цей функціонал буде для спеціального додатку HoloLens, адже по завіреннях Microsoft воно зможе проектувати справжні голограми. Якщо ви передплатник Office 365, то для вас компанія припасла кілька ексклюзивних тривимірних ефектів і хоч вони зірок з неба не хапають, але все ж приємніше, ніж нічого.

Створеними роликами можна з легкістю поділиться в соціальних мережах або просто відправити на електронну пошту. Робиться це за допомогою посилання на ваш OneDrive, адже все-таки ці твори будуть займати чимало місця на жорсткому диску, з огляду на, що в них знаходиться пристойна комп’ютерна анімація. Щоб полегшити процес, можна вибрати різний рівень якості, понижуючого лише дозвіл.

Насправді круто, що компанія Microsoft вкладається в розвиток своєї продукції і демонструє дійсно якісні програми. Не завжди на 100% корисні, але, по крайней мере цікаві. Тому є ймовірність, що і Story Remix знайде свого користувача.

Ссылка на основную публикацию