Windows 10 помилка 0x80240fff – що робити?

Користувачі Windows 10 можуть зіткнутися з повідомленням про помилку 80240fff. Ця проблема може виникнути з багатьох причин. В результаті значно знижується продуктивність комп’ютера, система зависає, з затримкою реагують значки робочого столу на кліки користувача, іноді з’являється синій екран.

Загалом, це говорить про збій в роботі операційної системи. Давайте з’ясуємо основну причину появи 80240fff в Windows 10.

Спосіб 1: Усунення помилки 80240fff в Windows 10 вручну

Помилка зазвичай виникає при пошкодженні системних файлів і записів в реєстрі Windows, внаслідок впливу шкідливого і шпигунського ПЗ, некоректної установки програм, помилок під час завантаження оновлень, а також при появі битих секторів на жорсткому диску.

Для її усунення дотримуйтесь простий інструкції: Крок 1: Перевірте комп’ютер на наявність вірусів. Деякі віруси можуть привести до виникнення помилки 80240fff в Windows 10, особливо ті, які заражають головний завантажувальний запис (MBR) або завантажувальний сектор. Наприклад, можна перевірити комп’ютер утилітою Malwarebytes Anti-Malware. Крок 2: Видаліть програми, які встановлювали до появи 80240fff. Для цього, клікніть правою кнопкою миші на меню «Пуск» і виберіть пункт «Програми та засоби». Потім виділіть потрібну програму і натисніть на кнопку Видалити, яка відображається над списком. Крок 3: Перевірте системні файли на наявність пошкоджень за допомогою утиліти SFC. Клацніть правою кнопкою миші на «Пуск» і виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)». У вікні командного рядка наберіть команду:

sfc / scannow

Утиліта перевірить системні файли і в разі виявлення пошкоджених відновить їх автоматично з кешованої копії, що зберігається в папці \ System32 \ dllcache. Дочекайтеся поки сканування буде завершено на 100%, після якого відобразяться результати перевірки. Крок 4: Завантажити та встановити на комп’ютер останні оновлення. Для цього, клікніть на кнопку Пуск, перейдіть в Параметри – Оновлення та безпека – служби Windows Update і натисніть на пункт «Перевірка наявності оновлень». Крок 5: Якщо помилка 80240fff виникає при відкритті магазину Windows, виконайте наступні дії. Натисніть клавіші Win + R і введіть команду msconfig.

У вікні конфігурації системи перейдіть на вкладку Завантаження. Відзначте галкою в секції «Параметри завантаження» пункт Безпечний режим і включіть «Мережа». Після закрийте вікно, а потім перезапустіть комп’ютер.

Система буде запущена в безпечному режимі з підтримкою мережі. Тепер при відкритті магазину Windows помилка 80240fff НЕ буде з’являтися.

Спосіб 2: Виправлення помилки 80240fff автоматично через SmartPCFixer

Більш простим способом усунення 80240fff є використання утиліти SmartPCFixer.

Відкрийте утиліту SmartPCFixer і запустіть повну перевірку комп’ютера натисканням на кнопку «Quick scan».

Потім натисніть на кнопку «Fix all», щоб позбутися від помилки 80240fff.

Ссылка на основную публикацию