[Windows 10] – Як в браузері Edge відключити фільтр Smart Screen.

У даній статті ми розглянемо, як відключити функцію інтелектуального екрану Smart Screen в браузері Edge.

Браузери можуть представляти серйозну загрозу для безпеки, якщо ви не будете обережні щодо відвідуваних вами веб-сайтів. Будь-браузер повинен мати деяку базову захист. Наприклад, Chrome розглядає всі HTTP-сайти як небезпечні. Microsoft Edge сканує веб-сайти, а також файли, які ви завантажуєте. Як і Chrome, Microsoft Edge не дозволить вам завантажувати файл, якщо він вважає його небезпечним. Edge використовує фільтр SmartScreen для сканування ваших завантажень. Якщо ви намагаєтеся завантажити файл, і фільтр не дозволяє вам цього зробити, вам доведеться відключити Windows SmartScreen в браузері Edge

Windows SmartScreen – функція безпеки Windows 10. Вона запускається кожного разу, коли ви намагаєтеся встановити додаток, запустити файл EXE, виконати будь-який скрипт, відкрити командний рядок з правами адміністратора і т. Д., Він запитує права адміністратора.

Фільтр SmartScreen є технологією, яка спочатку була розроблена для Internet Explorer, здатна захистити користувачів від шкідливих веб-сайтів і веб-додатків. 

Якщо ця функція включена, фільтр SmartScreen відправляє інформацію про кожного посещенном веб-сайті, про всіх завантажуваних або запускаються файлах, на сервера Microsoft, де ця інформація буде проаналізована і перевірений на наявність у шкідливих списках. Якщо операційна система Windows з сервера отримає результат шкідливого впливу програми яку ви запускаєте або веб-сайту, фільтр повідомить вам і запропонує діяти з обережністю.

 У Microsoft Edge є можливість відключити Windows SmartScreen тільки для браузера і залишити його працюючим для операційної системи. Якщо ви не згодні з Smart Screen або у вас є інша причина, ви можете відключити її в браузері Edge.

Нижче ми розглянемо два способи відключити Windows SmartScreen за допомогою реєстру і засобом самого браузера від Microsoft.

Спосіб 1: Відключити Windows SmartScreen в Edge, за допомогою додаткових параметрів браузера.

Відкрийте Edge і натисніть кнопку з трьома крапками в правому верхньому куті. Натисніть в нижній частині панелі «Параметри». Прокрутіть сторінку до кінця і натисніть кнопку «Переглянути додаткові Параметри». Знову перейдіть панель вниз до розділу «Файли cookie».

 Тут ви побачите варіант «Захистіть комп’ютер від шкідливих сайтів і завантажень за допомогою SmartScreen Захисника Windows». Вимкніть його, пересунувши перемикач в положення «Вимкнути».

Усе.

Спосіб 2: Відключення Smart Screen в браузері Edge, за допомогою реєстру Windows 10.

  1. Відкрийте редактор реєстру.
  1. Перейдіть до наступного розділу реєстру:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ MicrosoftEdge \ PhishingFilter

Якщо у вас немає такого розділу, просто створіть його.

  1. Тут, створіть новий параметр DWORD 32-біта і назвіть його EnabledV9 . 
  1. Встановіть значення рівним  0, щоб відключити функцію інтелектуального екрану в Edge.

 
Примітка: Навіть якщо ви працюєте в 64-розрядної версії Windows, вам, як і раніше необхідно створити 32-бітний параметр DWORD.

Вийдіть або перезавантажте Windows 10, для застосування внесених вами змін.

От і все. Щоб відновити поведінка за умовчанням, вам необхідно видалити параметр EnabledV9 і перезавантажити комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию