Windows 10 – Як автоматично видаляти папку Windows.old

Рекомендуємо: 

Попередні файли Windows – це файли, створені при установці оновленні вашої Windows 10 до останнього випуску. При оновленні Windows до останньої версії або при оновленні з попередньою версією до Windows 10 система установки автоматично створює нову папку з ім’ям Windows.old і переміщує файли і папки, що належать попередньої установки, в папку Windows.old.

Файли в папці Windows.old можуть стати в нагоді, якщо з якихось причин ви вирішили перейти на попередню версію Windows 10, якщо ви впевнені, що повернення до старої системі не буде виконуватися, ви можете їх видалити. Файли Windows, наявні в папці Windows.old, зазвичай займають не менше 10 ГБ дискового простору, для більшості користувачів, це вагомий аргумент щоб звільнити місце на жорсткому диску.

Швидше за все, ви знаєте, що видалення папки Windows.old не складний процес за допомогою утиліти Windows 10 – Очистка диска (Disk Cleanup). Але було б непогано, якби ви могли налаштувати Windows 10 для автоматичного видалення папки Windows.old.

В Windows 10 ви можете включити функцію «Контроль Пам’яті », яка дозволить автоматично видаляти попередні файли Windows.

При включенні цієї функції, система автоматично видалить попередні файли Windows через 10 днів після поновлення до останньої версії. Іншими словами, у вас буде десять днів, щоб повернутися до попередньої версії Windows 10, так як ви не можете виконати повернення до попередньої версії без цих настановних файлів Windows.

Як налаштувати Windows 10 для автоматичного видалення Windows.old (попередніх настановних файлів Windows).

ВАЖЛИВО: функція доступна починаючи з Windows 10 Fall Creators Update.

Крок 1: Відкрийте «Параметри», натиснувши поєднання клавіш Win + I і перейдіть в розділ «система » → «Пам’ять пристрою » (сховище).

Крок 2: Увімкніть функцію «Контроль пам’яті » і натисніть на посилання «Змінити спосіб автоматичного звільнення місця».

Крок 3: У відкрився сторінці в розділі «Звільнити простір зараз» встановіть прапорець «Видалити попередні версії Windows». Усе!

До речі, щоб вручну очистити ці файли, виберіть «Видалити попередні версії Windows», А потім натисніть кнопку «Очистити зараз», щоб почати негайне видалення попередніх версій файлів Windows.

Крім автоматичного очищення папки Windows.old, Контроль пам’яті також зручний для автоматичного видалення зайвих файлів з папки «Завантаження».

Ссылка на основную публикацию