Windows 10 буде підтримувати ігри Xbox.

Microsoft як і раніше повністю віддана своєму ігровому бізнесу, а також планує покращити гри на ПК з Windows 10. Згідно з повідомленнями, наступник Xbox One X отримав кодову назву «Anaconda». Що стосується програмного забезпечення, за чутками, нова консоль підтримують «GameCore», яка може бути частиною ОС Windows Core, що вигідно як для консолей, так і для ПК. GameCore може дозволити розробникам ігор використовувати сервіси Xbox на ПК і консолях Xbox.

Передбачається, що GameCore відкриє майбутнє, можливість грати в одну і ту ж гру на Windows і Xbox. Хоча всі ці деталі засновані на чутках, останні результати показують, що Microsoft дійсно шукає способи зробити це можливим.

Раніше в цьому місяці Microsoft розгорнула збірку Windows 10 Insider Preview Build 18334 для тестування нової ігрової технології, і компанія також попросила користувачів спробувати гру «State of Decay» протягом обмеженого часу. Деталі нової ігрової технології нечисленні, і точно невідомо, як це поліпшить враження від гри.

Недавні відкриття показали, що чекає майбутнє ігор на Windows. Ентузіастам вдалося знайти підказки, які, схоже, пов’язані з GameCore:

Якщо ви спробуєте встановити State of Decay в попередніх збірках Windows 10 19H1, установник гри завантажував файли з серверів Xbox Live, а не з звичайного сервера, з якого зазвичай завантажуються додатки та ігри Microsoft Store, це може означати, що Microsoft переносить функції Xbox на ПК з Windows 10.

Формат файлу .xvc був представлений разом з Xbox One спеціально для цієї консолі ще в One в 2013 році. За допомогою драйвера, можливо, що ігри тепер можуть працювати під Windows 10. Як пише Бред, ігри можуть бути встановлені навіть через PowerShell.

На додаток до цього висновку, новий додаток, опубліковане в Магазині Microsoft, містить цікаві можливості. Додаток під назвою «Служби ігор» встановлює на комп’ютер два драйвера – драйвер диска XVD (Драйвер ігровий файлової системи Microsoft) і ігровий фільтр (Драйвер установочного фільтра Microsoft Gaming).

Це може означати, що студії можуть публікувати один двійковий пакет – одночасно для ПК і Xbox +. Microsoft намагається заповнити прогалину між платформою Xbox і ПК. В найближчому майбутньому розробники зможуть орієнтуватися на ігри Microsoft Store для ПК і Xbox одночасно. Tест State of Decay був першим публічним тестом Microsoft, які зробили гру Xbox One «доступною для установки на Windows».

Для Microsoft це було б великою перемогою. Тому що ви можете інтегрувати гри з Магазину Microsoft в існуючу структуру Xbox. Хоча майбутні ігри для Xbox будуть запускатися на ПК з Windows 10 і на консолі, невідомо, чи будуть існуючі гри перенесені на ПК. Нам доведеться трохи почекати, щоб дізнатися, коли це станеться.

Ссылка на основную публикацию