WhatsApp Web: Мессенджер для персонального комп’ютера

WhatsApp – найпопулярніший месенджер, який встановлюється на мобільний пристрій. Ця програма здатна замінити аську і Skype. Програма дозволяє не тільки листуватися зі своїми співрозмовниками, а й телефонувати з ними. При цьому платити за розмову не потрібно. Витрачається тільки трафік, що виділяється оператором на інтернет.

Популярність додатки, спонукало розробників створити версію для комп’ютера, яка отримала назву WhatsApp Web. Слід зауважити, що запускати браузерную версію васапа можна з будь-якого комп’ютера.

мінімальні вимоги

  • Наявність активного аккаунта на мобільному пристрої;
  • Стабільне інтернет-з’єднання на комп’ютері і мобільному пристрої;
  • Наявність оновленого браузера.

Найкраще якщо користувач буде використовувати Google Chrome, Edge, Опера, Internet Explorer або Firefox.

Основні можливості

  • Миттєвий обмін повідомленнями;
  • Створення індивідуальних чатів;
  • Створення групових чатів;
  • Можливість використання смайликів;
  • Відправлення голосових повідомлень;
  • Надсилання зображень або відеофайлів;
  • Управління профілем.

переваги

Месенджер WhatsApp Web в порівнянні з популярними програмами має деякі переваги. В першу чергу слід зауважити, що запустити ватсап можна за допомогою браузера. Додаток може бути запущено навіть на слабких машинах.

Завдяки месенджер WhatsApp користувачі зможуть відправляти своїм контактам текстові і голосові повідомлення, зображення та відеофайли. Все це дозволяє заощадити гроші і трафік мобільного пристрою.

Ще однією перевагою є те, що не потрібно реєструвати обліковий запис. Вона прив’язується до номера телефону, встановленого на мобільний пристрій. До того ж не потрібно додавати контакти, вони автоматично завантажуються з телефонної книги.

недоліки

Браузерна версія WhatsApp має кілька недоліків. В першу чергу слід відзначити те, що WhatsApp Web не може здійснювати дзвінки. Щоб якимось чином компенсувати недолік, розробники додали функцію запису і відправки голосового повідомлення.

Ще одним істотним недоліком ватсап: веб можна вважати необхідність включеного додатки на смартфоні. Багатьох користувачів влаштував би варіант автоматизованої версії месенджера.

Як скористатися браузерної версією

В першу чергу користувачеві необхідно відвідати офіційний сайт, який розташований за адресою «https://www.whatsapp.com/». У вікні, слід клікнути по вкладці «WhatsApp Web».

Через секунду завантажиться сторінка, на якій можна буде увійти в додаток. Для цього потрібно буде відсканувати графічний код, відображений на екрані.

Перш ніж увійти до кабінету вацапа, необхідно запустити додаток на своєму смартфоні. Після цього необхідно увійти в меню, а потім вибрати пункт «WhatsApp Web».

Коли код буде відсканований, користувач зможе використовувати браузерну версію ватсапа. Слід зауважити, що навіть після того як код буде відсканований, WhatsApp на телефоні повинен бути запущений. В іншому випадку, користувач не зможе використовувати додаток через браузер.

висновок

Користувачам сподобається браузерна версія WhatsApp. З комп’ютера простіше і зручніше листуватися зі своїми друзями і знайомими. Звичайно, комп’ютерна версія має такий недолік, як відсутність можливості здійснювати дзвінки.

Мессенджер дозволяє використовувати навіть слабкий комп’ютер. До того ж замість браузера можна використовувати встановлюється на комп’ютер додаток, яке працює за тим же принципом що і браузерна версія.

Ссылка на основную публикацию