Визначити вік по фото онлайн

Привіт відвідувачі блогу

Сьогодні хочу запропонувати вашій увазі три різних по своїй темі онлайн сервісу за допомогою яких ви зможете відволіктися.

Перший від компанії Microsoft, який може визначити по фотографії на скільки років ви виглядаєте причому фото може бути, як з однією людиною, так і групове все люди будуть визначені за віком і навіть підлозі.

Другий встановить ваш внутрішній вік якого відповідає ваш душевний стан.

І третій покаже о котрій ви обходитесь свого роботодавця виходячи від вашої зарплати.

Визначити вік по фотографії

Не знаю, як цей сервіс визначає кількість років людини, але у нього це виходить досить-таки точно. Точність віку залежить багато в чому від якості фотографії якщо зроблена досить чітко, то і більш точно буде визначено вік людини.

Погана якість зображення може значно збільшити ваш вік. Також даний сервіс вільно відсіває тварин і неживі предмети.

Для переходу на сервіс натисніть це посилання https://how-old.net/ в сторінці, натисніть кнопку Use your own photo щоб вибрати фото з комп’ютера.

Ось так все буде виглядати, як можна помітити символи жіночі та чоловічі відрізняються програма, визначає навіть статеві ознаки.

На сайті використовується пошук від пошукової системи bing, за допомогою якого можна здійснювати пошук зображень різних людей через Інтернет.

Тест на внутрішній вік

Все, що потрібно тут зробити так це ввести свій реальний вік натиснути Кнопку вперед і відповісти на ряд тестових питання. Після чого буде видано результат на скільки ви молоді душею від свого реального віку або навпаки.

Посилання для тесту https://www.arealme.com/mental/ru/

Собівартість роботи співробітника для роботодавця

Для того щоб дізнатися у скільки ж ви обходитесь свого роботодавця перейдіть за посиланням https://salary.finolog.ru/ введіть в поле свою реальну зарплату
тут же буде зроблено розрахунок по формулі собівартості з 4 пунктів.

В останньому пункті буде показана ваша вартість, від 25000руб. вона склала 44828руб. також є діаграма яка показує повну картину всіх чотирьох пунктів.

Ось такий у мене вийшов короткий огляд з 3 онлайн-сервісів мені найбільше сподобався сервіс, який може визначити вік по фото. А вам?
На сьогодні все, всім поки і до нових зустрічей на блозі.

Ссылка на основную публикацию