Вирізати шматок з пісні онлайн

Нерідко нам приходить в голову змінити мелодію для дзвінка на телефоні. Але зазвичай вступу в піснях дуже затягнуті. Замість довгих “завивань» хочеться почути відразу приспів. Але як же обрізати композицію швидко, просто і безкоштовно?

Існують спеціальні онлайн-сервіси, на яких навіть недосвідчений користувач ПК зможе впоратися з поставленим завданням. Далі ми розглянемо сайти mp3cut.su і ringtosha.ru.

Обрізка пісень онлайн

Інтернет кишить різними сайтами для обробки даних, на одних з них ви можете конвертувати документи, на інших змінювати зображення. Але нас цікавлять лише ті, які дозволяють швидко і без особливих складнощів обрізати музику до потрібного розміру.

Спосіб 1: MP3CUT

Розглянемо процес обрізки пісні на mp3cut.foxcom.su

Сайт для обрізки музики mp3cut

  1. Після того, як ви увійшли на сайт, знайдіть на головній сторінці кнопку «Завантажити».

  1. Після цього з’явиться вікно, в якому ви можете вибрати композицію, з якою хотіли б провести маніпуляцію.

  1. Після того, як ви виявите на файл, він за пару секунд він завантажиться на сайт, щоб ви могли обробити його онлайн. Після цього клікніть на значок відтворення.

  1. Тепер за допомогою цієї кнопки ви можете відтворити і зупинити пісню. Це потрібно для того, щоб ви знали, з якого моменту буде починатися рінгтон, і де він буде закінчуватися.
  2. Пересуваючи повзунки, позначте майбутні кордони аудіофайлу.

натисніть на «Обрізати».

 1. В процесі обрізання файлу ви можете перевіряти, чи правильно ви дієте. Для цього натискайте на кнопку відтворення і слухайте те, що у вас виходить.

  Спосіб 2: РІНГТОША

  Сайт для обрізки музики «Рінгтоша»

  Працювати з цим сервісом так само просто, як і з тим, що ми розглянули раніше.

   1. Клікаєте на кнопку «Завантажити».

   1. Вибираєте композицію. натискаєте «Відкрити».

   1. Після того, як пісня успішно завантажилася, пересуваємо «повзунки» в потрібне положення, натискаємо на «Обрізати» і насолоджуємося отриманим результатом »

  Ось так швидко і просто можна вирізати з пісні уривок. Якщо вам щось незрозуміло, пишіть в коментарях!

Ссылка на основную публикацию