Виправте ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR в Google Chrome

Якщо ви не можете відкрити будь-який сайт, і отримаєте повідомлення про помилку ERR QUIC PROTOCOL ERROR  в Google Chrome або Yandex браузері, то розберемо кілька рішень, які можуть вам стати в нагоді. Повідомлення про помилку виглядає наступним чином:

Неможливо отримати доступ до сайту. Веб-сторінка за адресою може бути тимчасово недоступною або її назавжди переміщено на нову адресу.

ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR

1. Відключити протокол QUIC

QUIC – це експериментальний мережевий протокол транспортного рівня, який присутній в Google Chrome і Яндекс браузері, щоб встановити з’єднання між двома кінцевими точками через UDP. Якщо на боці є проблема, то ймовірність отримати це повідомлення про помилку при відкритті будь-якого веб-сайту в браузері хром і яндекс. Тому ви можете відключити цей експериментальний протокол в своєму браузері, щоб переглянути, чи вирішена проблема.

  • Відкрийте свій браузер і введіть в адресний рядок для браузера Chrome chrome: // flags / для браузера Яндекс browser: // flags.
  • Далі напишіть в пошуку Experimental QUIC protocol і справа у цій графи ви побачите значення Default, що означає за замовчуванням. Вам потрібно відключити його, вибравши Disabled.
  • Перезапустіть браузер і перевірте чи вирішена проблема.

2. Відключення VPN / Proxy при підключенні до вашого провайдера

Існують деякі інтернет-провайдери, які використовують особливий метод для розрізнення облікових записів користувачів. З метою безпеки вони включають запрошення для входу в систему, перш ніж користувач зможе фактично використовувати Інтернет. В цьому випадку вам необхідно ввести ім’я користувача і пароль для входу в свій обліковий запис, наданий постачальником послуг Інтернету. Якщо у вас саме так, то вам потрібно спочатку увійти в систему. 

Простим обхідним рішенням було б відключити ваш VPN або проксі, увійшовши до свого облікового запису користувача. Якщо ви вперше користуєтеся інтернет-провайдером і у вас немає імені користувача або пароля, ви можете запитати свого інтернет-провайдера, чи є у нього такий протокол чи ні.

Ссылка на основную публикацию