Виправляємо помилку з файлом d3d11.dll

У цій статті ми торкнемося досить цікаву тему, яка, здавалося б, могла здатися черговою статтею про DLL-файлі. Але все не так просто, як могло здатися на перший погляд.

Ваші пошуки такої речі в мережі, як файл d3d11.dll почалися у вас точно неспроста. Ймовірно, що при запуску якоїсь гри або мультимедійного застосування, яке використовує API DirectX, у вас, замість бажаного результату, на екрані з’явилася помилка з динамічної бібліотекою d3d11.dll.

У цій помилку міститься наступна інформація:

Запуск програми неможливий, так як на комп’ютері відсутня d3d11.dll. Спробуйте перевстановити програму.

У цієї проблеми є дві, так би мовити, сторони, про які ми зараз і почнемо говорити. Отже, почнемо з вирішення проблеми для користувачів Windows XP, якщо такі ще залишилися на білому світі (звичайно залишилися).

Ось замітка для користувачів операційної системи Windows XP: ви, швидше за все, спробували запустити гру, яка працює на DirectX 11. Ви повинні знати, що Windows XP не має підтримки DirectX 11 і ви не зможете запускати гри, в системних вимогах яких вказано DirectX 11 .

Також варто зазначити, а точніше застерегти, щоб ви не намагалися експериментувати з різними аматорськими версіями DirectX 11 для Windows XP, яке нібито повинні змусити працювати DX11 додатки на XP. Всі вони не приносять користі і не працюють. З їх допомогою ви собі тільки систему зашкодить.

Тепер давайте перейдемо до користувачів з системою Windows 7 і вище. Тут все буде досить типово і просто. Бібліотека d3d11.dll могла бути якимось чином пошкоджена або видалена внаслідок наявності на комп’ютері якихось шкідливих програм і вірусів, або це сталося через самих дій користувача.

Все це не так важливо. Помилка d3d11.dll – це проблема, яка вирішується, як правило, за допомогою двох основних способів: оновленням DirectX і установкою d3d11.dll безпосередньо в систему.

Для того щоб оновити свої бібліотеки DirectX і замінити файл d3d11.dll на робочий, вам потрібно завантажити інсталятор цього програмного забезпечення з офіційного сайту Microsoft. Ви можете скористатися цією для скачування веб-установника, за допомогою якого ви відновите свій DirectX до останньої версії. У більшості випадків, оновлення DX допомагає вирішити проблему.

Однак, якщо проблема в особі помилки з бібліотекою d3d11.dll все ще дошкуляє вас, то можна спробувати завантажити d3d11.dll і встановити його на комп’ютер своїми силами. Для цього дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

Як встановити d3d11.dll на комп’ютер?

  • Завантажте на комп’ютер потрібний вам файл.
  • Помістіть файл в директорії C \ Windows \ system32 і C \ Windows \ sysWOW64
  • натисніть Win + R і пропишіть regsvr32 d3d11.dll
  • Якщо не допомогли і вищевказані кроки, то можете спробувати скопіювати цю бібліотеку в папку з грою.
Ссылка на основную публикацию