Виняток порушення прав доступу в Windows 10

Бувають моменти, коли ми запускаємо будь-яка програма в Windows, то система повертає повідомлення про помилку вказує, що сталося виключення порушення доступу. Цей тип помилки означає, що якась частина коду програми або програми, яке ви намагаєтеся запустити, намагається отримати доступ до захищеного адресою пам’яті і їй було відмовлено в доступі. Щоб вирішити цю помилку, потрібно відключити Запобігання виконання даних або DEP-Це засіб безпеки windows. Нижче розберемо способи, якщо з’являється помилка виняток порушення прав доступу в windows.

Виправлення помилки виключення порушення прав доступу під час запуску програми в Windows

Спосіб 1. DEP допомагає захистити наш комп’ютер за допомогою контролю програм, які виконуються для забезпечення використання системної пам’яті в захищеному вигляді. Тому, якщо який-небудь додаток, програма намагається запустити код пам’яті неправильно, засіб DEP автоматично закриває доступ до цієї програми, з додатком. Таким чином, його відключення може допомогти нам в рішення даної помилки “порушення прав доступу”, що за умови дана програма або додаток безпечні і не зможуть впровадити вірусний код в систему.

  • щоб відключити Запобігання виконання даних або DEP, натисніть Windows + R і введіть в рядок виконання control system.
  • Далі в вікні,, зліва натисніть на пункт Додаткові параметри системи.

  • 1. Перейдіть у вкладку додатково і в розділі швидкодія натисніть Параметри.
  • 2. Перейдіть на вкладку Запобігання виконання даних і виберіть Включити DEP для всіх програм і служб, окрім вибраних нижче.
  • 3. Виберіть свою програму або додаток на вказаний виконуваний “.exe” файл, який видає помилку “виключення порушення прав доступу”.
  • 4. Натисніть Застосувати та ОК і запустите свою програму або гру заново, яке видавало помилку.

Спосіб 2. У разі, якщо помилка буде тривати, ми можемо запустити засіб усунення неполадок обладнання. Для цього натискаємо win + R, щоб відкрити вікно “виконати” і введіть наступну команду:

% Systemroot% \ system32 \ msdt.exe -id DeviceDiagnostic

  • натисніть далі і буде проведена діагностика всіх помилок і неполадок на комп’ютері. Дочекайтеся закінчення процесу до кінця.
  • Якщо вам і це не допомогло, то раджу зайти на офіційний сайт продукту, програми, ігри і оновити до останній версії або скачати для заново чистої установки.
Ссылка на основную публикацию