Вилітає інстаграм на айфоне або андроїд при завантаженні? Вирішуємо що робити.

Доброго часу доби, дорогі друзі. У даній статті я хотів би поговорити про помилку в роботі популярного додатка, а саме: чому закривається або вилітає з аккаунта, на пристроях з операційними системами айфон або. При цьому, якщо авторизуватися через інший аккаунт, додаток може вже не закриватися і не вилітати. Такі помилки на телефоні або планшеті можуть роздратувати будь-якого користувача, особливо коли потрібно терміново викласти фотографію або відео на свій аккаунт. Давайте спробуємо розібратися що ж робити і знайти вірне рішення.

Рішення 1. Повторне програми або оновлення до останньої версії.

Даний варіант найпопулярніший, адже не всі користувачі оновлюють свої застарілі програми. А адже в нових версіях розробники виправляють свої помилки. А не роблять це користувачі, тому що просто лінь цим займатися, чекати завантаження, всі поспішають кудись. А хто живе десь в невеликому містечку, там може бути повільний інтернет і завантаження буде довгою, також інтернет може бути не безлімітний, звідси і не включають оновлення.

Для поновлення софта потрібно зайти в магазин додатків, Play Market або App Store, в залежності від вашого пристрою. Знаходимо інстаграм і якщо є оновлення, то натискаємо кнопку оновити.

Якщо свіжого поновлення немає, то через налаштування телефону видаляємо додаток Instagram, а також кеш. Потім заново встановлюєте даний софт. У більшості випадків після переустановлення програми помилка пропадає, адже як правило, причиною закриття інстаграм виявляється занадто великий кеш додатка.

Рішення 2. Встановлення старої (більш ранньої) версії інстаграм.

Бувають випадки, коли вильоти з програми починаються саме після установки свіжої версії (поновлення). Тут потрібно відкат до попередньої версії. Попередні версії Instagram можна скачати з їх офіційного сайту Спробуйте, можливо вам даний спосіб допоможе.

Також на форумі мені попадався пост, в якому один учасник писав, що йому допомагає вихід з програми, потім відключення інтернету. Після чого він заходить знову в інстаграм і через 5-10 секунд включає інтернет. Сам я не перевіряв, але якщо ви так робили, то можете відписатися в коментарях про дієвість даного способу.

Ссылка на основную публикацию