Використовувати номер телефону замість пароля для входу в обліковий запис Microsoft.

Як ви, можливо, вже знаєте, в Windows 10 можна увійти в систему, використовуючи свій обліковий запис автоматично. Після цього вам не потрібно буде вводити пароль або вибирати користувача на екрані входу в систему. Замість цього, після включення ПК, ви побачите свій робочий стіл. Це можна налаштувати як для локальних облікових записів, так і для облікових записів Microsoft, використовуючи кілька різних способів.

Коли ви входите в Windows 10 з обліковим записом, захищеної паролем, система вимагає введення пароля користувачем. Щоб заощадити час і прискорити процес входу в систему, ви можете включити автоматичний вхід для свого облікового запису Microsoft. Для довідки дивіться наступні статті: Як автоматично входити Windows 10 без введення пароля.

Починаючи з Windows 10 збірки 18305, Microsoft пропонує нову додаткову функцію безпеки – «Облікові записи без пароля ».

За словами представників компанії, нова функція дозволить користувачам позбутися від паролів і підвищити безпеку своїх облікових записів. Замість введення пароля, компанія дозволить вам увійти в систему з вашим номером телефону. Офіційне оголошення говорить наступне.

Сьогодні ми оголошуємо про підтримку входу в обліковій запис Windows за допомогою телефонного номера, без необхідності створювати або вводити пароль! Якщо у вас є обліковий запис Microsoft прив’язана до вашого телефону, ви можете налаштувати свій обліковий запис в Windows 10 і використовувати код SMS для входу в систему. Після налаштування облікового запису ви можете використовувати для входу в Windows 10: Windows Hello, Відбитки пальців або PIN-код. (В залежності від можливостей вашого пристрою). Пароль тепер не потрібен!

Використовувати номер телефону замість пароля для входу в обліковий запис Microsoft.

Таким чином, операційна система дозволить користувачеві увійти в систему зі своїм номером телефону. ОС відправить код підтвердження, якщо ви зв’язали цей номер з обліковим записом Microsoft. Після того, як ви підтвердите операцію, ввівши отриманий код, вона створить для вас новий обліковий запис користувача, яка може бути додатково налаштована для використання будь-якої існуючої опції авторизації без пароля, такий як PIN або відбиток пальця.

Microsoft заявила, що якщо у вас ще немає облікового запису з прив’язаним номером телефону, ви можете створити її в мобільному додатку, наприклад «Word», щоб випробувати опцію входу без пароля. У «Word Mobile» зареєструйтеся під своїм номером телефону, вказавши номер телефону в розділі «Увійти або зареєструватися безкоштовно». Ось що робити після цього.

Щоб використовувати обліковий запис без пароля для входу в Windows 10, виконайте наступні дії.

Примітка: На момент написання цієї статті ця функція була доступна тільки для інсайдерів Windows, що працюють під управлінням Windows 10 Build 18305 Home edition. Компанія збирається розгорнути її найближчим часом.

Крок 1: Додайте свою обліковий запис в Windows з меню «Параметри» → «Облікові записи» → «Сім’я і інші користувачі» → «Додати користувача для цього комп’ютера».

Крок 2: Заблокуйте пристрій і виберіть обліковий запис з номером вашого телефону на екрані входу в Windows.

Крок 3: Оскільки в ваш профіль немає пароля, виберіть «Параметри входу», натисніть на альтернативну плитку «PIN» і натисніть «Увійти».

Крок 4: Пройдіть в веб-вхід і налаштуйте Windows Hello (це те, що ви будете використовувати для входу в свій обліковий запис при наступних входах).

Тепер ви можете користуватися перевагами входу в Windows за допомогою свого облікового запису без пароля.

Ссылка на основную публикацию