Використання зрізів в PowerPivot

Зрізи з’явилися у версії Excel 2010. Зверніть увагу: зрізи в PowerPivot злегка відрізняються від зрізів в звичайній версії Excel.

  1. Нижче списку полів PowerPivot знаходяться області, призначені для вертикальних і горизонтальних зрізів. Вертикальні зрізи поміщаються в лівій частині зведеної таблиці. Цей різновид зрізів зручна для відображення довгих списків з смугами прокрутки. Горизонтальні зрізи знаходяться у верхній частині зведеної таблиці.
  2. Перетягніть поле Year (Рік) в область Горизонтальні зрізи (Slicers Horizontal). З’явиться зріз, що складається з трьох колонок, укладених в великий прямокутник (рис. 10.23). У вас, напевно, з’явиться бажання зменшити цей прямокутник, але не слід піддаватися першому пориву. Величезний прямокутник є батьківський елемент управління зрізами. Це графічний об’єкт, який визначає область, в якій укладені всі горизонтальні зрізи. Якщо зменшити розміри батьківського елемента управління зрізами, може не вистачити місця для розміщення додаткових зрізів.
  3. Рис 10.23. Фахівці з Microsoft уклали маленький зріз в величезний прямокутник

  4. Перетягніть в область Горизонтальні зрізи поля Division (Підрозділ) і Era (Період). Зверніть увагу, що тепер прямокутник, в який вкладено зрізи, має практично ідеальні розміри. Створиться враження, ніби фахівці з Microsoft знали про те, що ви будете використовувати кілька зрізів!
  5. В область Вертикальні зрізи (Slicers Vertical) перетягніть поле Mall Developer (Будівництво торгових центрів). Оскільки цей зріз являє собою довгий список, що включає довгі назви, краще зробити його вертикальним.
  6. Зрізи в PowerPivot працюють точно так же. як і зрізи в звичайних зведених таблицях Excel. Клацніть на одному елементі зрізу, щоб виділити його. Для виділення декількох елементів під час клацання утримуйте . На рис. 10.24 показані задані за замовчуванням зрізи після застосування декількох фільтрів.

Ви, напевно, вже прийшли до висновку про те, що зрізи PowerPivot краще зрізів звичайних зведених таблиць Excel. Розробники зрізів PowerPivot наділили їх «інтелектом», в результаті чого автоматично вибирається кількість колонок для кожного зрізу. Тепер вам не доведеться вручну налаштовувати розміри зрізів, як це було в звичайній Excel.

Мал. 10.24. Надбудова PowerPivot автоматично вибирає кількість колонок для кожного зрізу

Батьківський елемент управління зрізами зникає після клацання за межами зведеної таблиці. Цей елемент управління відображається повторно в разі відображення списку полів PowerPivot. Можете змінити розміри цього елемента управління, якщо хочете зменшити або збільшити розміри області, призначеної для розміщення зрізів. Після клацання на цьому елементі управління з’являться маркери зміни розмірів. Для форматування зрізу клацніть на ньому, а не на який обмежує прямокутнику.

Ссылка на основную публикацию