Використання безкоштовного хмарного сховища SkyDrive в Windows 8.1

SkyDrive – це безкоштовне хмарне сховище, що надається с. Іншими словами після реєстрації в Майкрософт вам надається невелике сховище для зберігання файлів (на момент написання статті це 7Gb, але розмір можна збільшити за додаткову плату), це місце є зі всіх пристроїв з ОС Windows і не тільки. При використанні SkyDrive у вас немає необхідності носити собою USB флешку для зберігання необхідних документів, всі їх можна викласти на хмарне сховище і в будь-який момент отримати до них доступ (при наявності інтернт). Так само відправка файлів за допомогою SkyDrive не складе труднощів, для вас не буде головним болем як відправити файл близькій чи знайомому, можете скинути йому посилання за якою буде доступний файл для скачування. Крім плюсів у цього способу зберігати файли є і недоліки, зокрема ви будете мати доступ до файлів при наявності Інтернету, так само не потрібно забувати, що швидкість скачування файлів / папок обмежена швидкістю Інтернету, плюс до всього всі файли зберігаються на серверах Майкрософт, в зв’язку з останніми подіями (wikileaks, Сноуден і т.д.) я б не довірив хмарного сховища особисту інформацію.

Нагадаю, що для користування SkyDrive необхідно мати обліковий запис Майкрософт, Після того як ви зареєструвалися і зайшли на пристрій (комп’ютер / ноутбук / планшет) під обліковим записом Майкрософт ви можете без проблем користуватися хмарним сховищем SkyDrive. Насправді хмарним сховищем SkyDrive можна користуватися і не під обліковим записом Microsoft, більш докладно описано в статті Як підключити SkyDrive мережевим диском.

Як користуватися SkyDrive на комп’ютері \ ноутбуці з ОС Windows 8.1.

Для початку пропоную розібратися як працювати в SkyDrive на комп’ютері / ноутбуці з Windows 8.1. Працювати з хмарним сховищем досить просто. якщо ви зайде в “цей Комп’ютер“Ви побачите підключений диск SkyDrive і розташованої в ньому папка”документи“.

Для того, що б перемістити файли або папку можна просто перемістити / скопіювати на сховище SkyDrive. Взагалі зі сховищем можна працювати також як зі звичайним диском, копіювати, переносити видаляти файли \ папки.

Як користуватися SkyDrive на планшеті з ОС Windows RT 8.1.

Користуватися SkyDrive на планшеті не важчі, ніж на комп’ютері / ноутбуці зі звичним робочим столом. В інтерфейсі Metro знаходимо ярлик SkyDrive і натискаємо на нього пальцем.

Виберіть необхідну папку або залишайтеся в корені сховища SkyDrive. Проведіть пальцем від верхнього або нижнього краю екрану, щоб відкрити команди додатки, а потім виберіть “Додати файли“.

Перейдіть до файлів, які потрібно передати, виберіть їх киснем, а потім натисніть “копіювати в SkyDrive“.

Після цього ви побачите файли переміщені на облочное сховище.

Як надавати загальний доступ на хмарному сховище.

Крім зберігання файлів, на них можна давати доступ іншим користувачам. Для цього необхідно зайти на ввести логін і пароль облікового запису.

Перейдіть до потрібної папки, натисніть правою кнопкою миші на файлах чи папки та виберіть “Поділитися“.

 Після цього виберіть рівень доступ для файлу або папки.

З’явитися посилання, яку необхідно передати іншому користувачеві. Відкривши це посилання він отримає той рівень доступу до файлу або папці, який ви надали.

Думаю використання SkyDrive зробить роботу зі зберіганням / наданням доступу до файлами і папками більш зручною і доступною.

Ссылка на основную публикацию