Вийшла збірка Windows 10 – 14366 для інсайдерів Fast Ring

Microsoft сьогодні випустила Windows 10 збірка 14366 для інсайдерів швидкого кільця. Ця збірка з гілки Редстоун, яка ідентифікує себе як “версія 1607”. Давайте подивимося, які зміни з’явилися в цій збірці.
 

Версія 1607, відома як “Windows 10 Anniversary Update”, буде випущена в наступному місяці. Ця нова збірка поставляється в основному з виправленням помилок, так що ви не знайдете в ній багато нових можливостей.

Що нового

Office Online для Microsoft Edge: Використання Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Sway В Інтернеті без необхідності установки офіс. Розширення Office Online це найшвидший спосіб для перегляду, редагування, створення файлів Microsoft Office в Edge! Крім того, можна швидко отримати доступ до файлів, завдяки інтеграції з OneDrive і OneDrive для бізнесу. Відвідайте сторінку розширень – сайті Microsoft Dev Edge, щоб дізнатися більше і спробувати його для себе!

Windows Store Update: Оновлення магазину (Version 11606.1000.43.0) включає в себе деякі поліпшення продуктивності, оновлення запобігає від, використання занадто великої кількості ресурсів на ваших пристроях. Ви повинні побачити загальне поліпшення навігації магазину і сторінок додатку.

Як отримати образи ISO Windows 10 збірка 14366

Офіційні образи ISO не доступні, так як це збірка Fast Ring. Але ви можете отримати образи ISO, які ви можете використовувати, для установки цієї збірки з нуля.

По-перше, вам потрібно отримати файл ESD образу Windows 10 збірки 14366. Фактичні посилання (через WzorNet):

Windows 10 збірка 14366 ESD файли

Виберіть файл, який представляє потрібну вам версію. Наприклад, файл для Windows 10 Build 14366 PRO x64 російську мову і скачайте його.

Тепер скачайте інструмент ESD Decrypter тут:

Завантажити інструмент ESD Decrypter

Разархівіруйте інструмент ESD Decrypter в будь-яку папку і помістити файл ESD в тому ж каталозі:

Тепер клацніть правою кнопкою миші decrypt.cmd файл і запустити його від імені адміністратора з контекстного меню.

Виберіть пункт номер  1 в командному рядку для створення повного образу ISO:

Зачекайте кілька хвилин і насолоджуйтеся створеним ISO файлом!

Ссылка на основную публикацию