Виявлено нове місце авторизації в ДІСКОРДІЯ – перевірте пошту

Незважаючи на ліцензійну переустановку Windows завжди можуть виникати труднощі з запуском тільки що встановленого софта. Так часто не запускається аккаунт на «Discord». Помилка при цьому посилається на наступну інформацію: «Виявлено нове місце авторизації в ДІСКОРДІЯ». Погляньмо на цей дефект докладніше і зробимо все, щоб його виправити.

Виявлено нове місце авторизації в ДІСКОРДІЯ

Причина відмови в доступі до аккаунту «Discord»

Все впирається в встановлені бар’єри безпеки. «Discord» має можливості з передачі інформації третім особам, що відповідно призводить до розголошення конфіденційної інформації. Розробники впроваджують різноманітні системи безпеки для передачі даних тільки певному колу осіб позначених користувачем.

Мессенджер “Discord» володіє власною пам’яттю. При реєстрації та наступних входах в акаунт відбувається синхронізація з сервером. ПК поставляє певний код, який при його схвалення дозволяє організувати зв’язок з іншими гравцями.

Зміна операційної системи або IP-адреси призводить до порушення раніше встановленого порядку авторизації. Сервер вимагає підтвердити аккаунт за допомогою листа відправленого на поштову скриньку. Перейшовши за посиланням в листі, відбудеться нова реєстрація тільки встановленої ОС або IP. Іноді подібні листи не приходять.

Помилка «Виявлено нове місце авторизації в ДІСКОРДІЯ» і способи її вирішення

Для початку постарайтеся не користуватися різними VPN програмами: чим стабільніша у вас буде IP, тим проблем з ним менше. Бажано взагалі купити стабільний IP-адреса відмовившись від динамічних аналогів, якщо для вас «Discord» незамінна програма.

Поштова скринька

Якщо листа немає на поштовій скриньці, доведеться вдаватися до методу повторного заходу. Повторюєте процес входу в акаунт з підтвердженням через е-мейл.

  • Вкажіть ще раз свій е-мейл в налаштуваннях. Для цього відвідайте обліковий запис.
  • Повторно введіть свою поштову скриньку, а вгорі клікніть по «Click here».
  • Знову перевірте наявність листа з авторизацією.

Техпідтримка

Завжди можна вирішити помилку зверненням в техпідтримку. Опишіть докладно характеристики нової ОС, статус поточного IP-адреси, поштовий ящик при реєстрації. Будь-яка інформація допоможе вам у цій справі.

Запобіжні заходи

Якщо вдалося зайти в аккаунт, спробуйте усунути подібні інциденти в майбутньому наступними кроками. Запобіжні заходи не поміщають, якщо вам набридло постійно чекати: включиться сьогодні «Discord» чи ні.

  1. У функціонал месенджера є двофакторна ідентифікація. При її активації основні операції будуть виконуватися через телефон, де зв’язок відзначається кращою стабільністю. Тепер ваш смартфон буде відповідальний за вхід в аккаунт. Знайдете відповідну категорію в обліковому записі.
  2. Ще можна відключити інші платформи. Тепер месенджер не намагатиметься їх виявляти, що дозволить при зміні IP або ОС залишатися в системі. Знову через настройки потрапляєте в обліковий запис і далі в «Connections». Буде тільки один пункт з галочкою, яку нам необхідно зняти, якщо вона стоїть.

висновок

Мессенджер “Discord» відноситься до безпеки вкрай відповідально. Деякі користувачі радять часто міняти пароль. Цей крок робиться через пошту. Коли користувач постійно взаємодіє з сервером його легше визначати системі. Також при помилку входу дана дія буде актуальним. Так на пошту відправляється інший лист, який допоможе визначити роботу серверів «Discord», і чи доходять від них до вас листи.

Хто не знав – в ДІСКОРДІЯ можна встановити цікаві теми.

Ссылка на основную публикацию