Видалити музику з iPhone з використанням Itunes і без неї

Є лише кілька способів для видалення музики з iPhone. Правда починаючи з 8-ої версії iOS, у більшості користувачів з’явилася чудова можливість вилучити альбом вибірково, прямо з програми під назвою «Музика». Якщо говорити іншими словами, то в Apple зробили довгоочікуваний крок для тих, хто не горить користуватися програмою iTunes, для управління власним гаджетом. Сподіваємося, що через ще пару випусків нових версій ОС, у користувачів з’явитися ще більше самостійності. Так як же можна видалити аудіо-файли з iPhone? Особливо цікавить айфон (4, 4s і 5 або 6).
Існує всього декілька варіантів видалення музики, тут важливо визначитися за допомогою iTunes ми будемо робити чи ні. Але звичайно розглянемо обидва варіанти. Але перш, варто розібратися з тим, як видалити окремі подкасти та композиції з вашого iPhone (4, 4s, 5 або 6):

Як писалося раніше, в цій версії операційної системи «Apple» дає більше свободи своїм користувачам. Адже починаючи вже з iOS 8, у нас з’явилася можливість стерти абсолютно будь-який музичний альбом точно так же, як ми видаляємо листи електронної пошти. А найголовніше, що ми можемо провернути це з окремими піснями і треками. Але користувачі продовжують сподіватися на більшу свободу дій через деякий час.

Цей спосіб відмінно підходить тоді, коли на пристрої закінчується вільне місце і необхідно терміново його звільнити, а прати будь-яку програму, просто шкода. Але звичайно тут є одна особливість. До речі кажучи, вам все-таки доведеться відразу після проведених дій, перезавантажити ваш смартфон, інакше місце просто так не звільниться. Через час, можна буде знову і знову повторювати ці дії.

Як видалити всю музику відразу з iPhone (4, 4s, 5 або 6), без використання Айтюнс

Для того, щоб всі пісні з вашого айфона були видалені, в операційній системі є можливість стерти всю музичну бібліотеку. Зробити це зовсім не складно.

Для цього слід взяти ваш айфон, зайти на ньому в настройки, далі в пункт «Основні», потім вибираємо пункт «Статистика» та потім «Музика», робимо свайп наліво по вкладці «Вся музика», ви побачите кнопку «Видалити» .Прічем підходить такий спосіб всім моделям айфона: 5, 4, 4s і т.д.

Основні настройки – Музика «Видалити»

Зверніть увагу, що всі ті пісні, які зберігаються в iCloud – залишаться, а для того, щоб вони просто на просто не показувалися – відключайте «Показати всю музику».

Як видалити пісні, подкасти та інші аудіо-файли через айтюнс

Якщо вже дуже любите колекціонувати пісні і подкасти, постійно заповнюєте всі відомості і навіть синглам привласнюєте обкладинки – це значить, що ви стежите за порядком в музичній бібліотеці і такий спосіб підійде вам куди більше.

Підключивши ваш айфон до комп’ютера або ноутбука, далі переходите в необхідний розділ. Швидше за все галочка буде стояти в позначці «Всю медіатеку», але так як ви хочете видалити далеко не всі пісні або подкасти, то обов’язково перемикайте на «Вибрані плейлисти, альбоми, жанри і артисти» – все це дозволить видалити вам конкретний плейлист, а не всю музику на пристрої цілком. Знову таки не важливо, яка модель айфона у вас, хоч 4, хоч 4s, хоч 5 – цей спосіб підходить для того, щоб видалити альбоми, пісні або подкасти.

Видаляємо музику через itunes

Тепер ми промотувати всі композиції і вручну вибираємо пісні, альбоми або подкасти, які ми хочемо залишити на нашому iPhone. Ну, а ті аудіо доріжки, які ви хочете стерти з вашого пристрою, але залишити в айтюнс – будуть видалені з вашого айфона (4, 4s, 5), відразу після синхронізації. Але якщо ви в айтюнс приберете галочку з «Синхронізувати музику», тоді всі пісні, подкасти, альбоми та все інше буде видалено з пристрою.

І ось на допомогу вам буде кілька відео уроків

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию