Вибираємо якісний і недорогий кабель для iPhone

У житті кожного власника iPhone настає момент, коли оригінальний кабель зарядки рветься, пропадає, втрачає товарний вигляд і тріскається обмотка. Виникає дилема: купити оригінальний кабель Apple за 1 690 ₽ або китайський аналог за 300 ₽. Вибір очевидний. До кабелю ставишся як до розхідники і не хочеш витрачати великі гроші. Купуєш китайський аналог.


Характеристики та якість кабелю сильно впливають на довгостроковість роботи і термін служби не дешевого телефону. Зафіксовані випадки вибуху акумулятора при використанні неякісного кабелю. У кращому випадку «китайський» кабель не буде працювати, а на телефоні спливе оповіщення: «Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується». Вихід з даної ситуації – купити кабель стороннього бренду сертифікований Apple.

Товари сертифіковані Apple

З ростом популярності техніки Apple і поява на ринку сторонніх виробників аксесуарів, підштовхнула Apple до сертифікації і ретельно відбирати аксесуарів. Сертифікація гарантує повну технічну сумісність з технікою Apple і якість. Так в 2005 році була запущена програма сертифікації товарів MFi або Made For iPhone / iPod / iPad.

Сертифікація MFi – перелік вимог до технічних характеристик та якості товарів офіційно схвалених до використання компанією Apple. Якщо компанія отримала сертифікат, то за якість і сумісність можна не переживати. На упаковці таких товарів, крім згадки наявності сертифіката MFi, зображений спеціальний логотип.

Перевірити сертифікацію аксесуара за моделлю або бренду можна на офіційному сайті: https://mfi.apple.com/MFiWeb/getAPS.action

Який кабель купити

Сертифікованих брендів десятки. Можна знайти кабель будь-якої довжини, будь-якої форми і матеріалу обплетення. З власного досвіду рекомендую вибирати кабелю з тканинної опліткою: менше заплутуються, довше служать, оригінально виглядають.

Для прикладу раджу бренд Югрін. Оптимальне співвідношення ціни і якості. Вартість сертифікованого для айфон ~ 300-500 ₽. За якістю і зовнішнім виглядом не поступається оригінальному за 1 690 ₽. У бренда є сертифіковані і несертифіковані аксесуари, тому варто додатково за номером моделі перевірити на сайті Apple.

що запам’ятати

– Купуйте тільки сертифіковані MFi аксесуари.
– Перевіряйте сертифікацію по моделі товару на сайті Apple.
– Кабель з текстильної або шкіряною опліткою надійніше, ніж гумовий.

Ссылка на основную публикацию