Втратили Айфон? Як його швидко знайти через комп’ютер: покрокова інструкція


Втратили свій Айфон? Я розповім, як його знайти!

Find My iPhone – прекрасне додаток для людей, які втратили свої телефони або тих, у кого телефони вкрали. Безкоштовний сервіс, що надається Apple, використовує вбудовану в iPhone систему GPS для відстеження місця розташування вашого телефону. Крім цього, сервіс дозволяє вам, наприклад, заблокувати телефон через інтернет, щоб їм можна було скористатися, або віддалено видалити з телефону всі дані.

Але що, якщо ви не встановили додаток Find My iPhone до того, як він був вкрадений або загублений?

Чи означає це, що ви не зможете використовувати сервіс Find My iPhone, щоб відстежити його розташування і ваш iPhone втрачено назавжди?

Find My iPhone: сервіс і додаток – це різні речі

Якщо ваш телефон був вкрадений, а ви не встановили додаток Find My iPhone – поспішаю вас порадувати: наявність або відсутність додатки (Завантажити безкоштовно в iTunes) не зупинить вас від відстеження його розташування.

Це можливо тому, що додаток Find My iPhone для відстеження вашого iPhone не потрібно. Щоб розуміти це, вам треба знати, що таке сервіс Find My iPhone, додаток і те, що їх використання – це дуже різні речі.

Сервіс Find My iPhone розташовується в хмарному сховищі. Це означає, що сервіс живе в Інтернеті, а не в вашому телефоні, і може бути використаний через Інтернет. І це важливо. Додаток для роботи сервісу Find My iPhone не потрібно.

Фактично, так як це хмарний інструмент, додаток вам взагалі не потрібно. Ви можете використовувати сервіс Find My iPhone практично в будь-якому сучасний браузері.

Просто перейдіть на сайт iCloud.com і увійдіть за допомогою свого Apple ID, який ви використовували під час налаштування вашого iPhone (який, імовірно, той же, що ви використовуєте для iCloud. Якщо ні, то використовуйте Apple ID для iCloud). Увійшовши в систему, натисніть значок Find My iPhone, і ви почнете використовувати цей інструмент.

Для чого ж тоді потрібно додаток Find My iPhone?

Отже, якщо додаток Find My iPhone не потрібно для використання сервісу, для чого ж воно потрібно?

Додаток – це ще один спосіб відстежити втрачений або вкрадений iPhone, так само, як і в браузері на комп’ютері.

Користування програмою Find My iPhone, в цілому, те ж саме, що і вхід в iCloud для використання сервісу, описаний в попередній частині статті. Ідея не в тому, що ви встановлюєте додаток на свій телефон, щоб виявити його після втрати. Замість цього, додаток призначений для того, щоб використовувати його на чиємусь іншому телефоні, намагаючись знайти зниклий.

Ми можете використовувати Find My iPhone на комп’ютері для відстеження загублення. Але якщо ви намагаєтеся знайти свій пристрій на ходу – використовувати телефон свого друга або члена сім’ї з встановленим додатком, швидше за все, зручніше, ніж тягатися з ноутбуком по дому або в машині.

Вдала робота Find My iPhone і хороші новини

Отже, тепер ви знаєте, що для використання сервісу Find My iPhone додаток не потрібно, але є інше важливе вимога: сервіс Find My iPhone повинен бути включений на вашому телефоні до того, як його вкрадуть або ви його втратите.

Але є і хороші новини: у системі iOS 9 і вище сервіс Find My iPhone включається автоматично під час процесу налаштування iPhone якщо ви включаєте хмарне сховище iCloud. Отже, якщо у вас працює iCloud, то швидше за все працює і Find My iPhone. Якщо немає, краще включіть сервіс Find My iPhone прямо зараз.

Що вас слід зробити, якщо ваш телефон був загублений або вкрадений

Якщо ваш iPhone був вкрадений, вам допоможуть ці статті:

  • Що робити, якщо iPhone вкрадений
  • Як використовувати сервіс Find My iPhone для виявлення втраченого iPhone

Якщо ви читаєте цю статтю тільки з цікавості – перевірте, чи включений сервіс Find My iPhone на вашому пристрої.

Ссылка на основную публикацию