Встановити плагін для ютуба Vidiq vision (вид айкью) for youtube розширення

VidIQ Vision – корисний плагін для Ютуб. YouTube – популярний відеохостинг. Він дає можливість переглядати завантажені ролики на будь-якому пристрої. Багато хто використовує Ютуб для заробітку. Завантажені ролики має набути найбільшу популярність. Популяризація на YouTube досягається за допомогою деяких інструментів. До таких належить Vidiq vision for youtube.

Vid iq для браузера вимагає додаткової установки. Він дає можливість вести облік статистичних даних з будь-якого ролика з сервера. За допомогою додатка зручно виводити будь-які відеролики в топові покази.

VidIQ Vision в chrome, встановлюємо

Щоб встановити плагін для ютуба Vidiq vision (вид айкью), потрібен Гугл Хром. У налаштуваннях програми знайдіть пункт «Додатковий інструментарій».

Перейдіть до пункту «Розширення» і виберіть цю вкладку. На сторінці перейдіть повзунок або коліщатко миші вниз.

Таким чином ви перейдете в магазин. На сторінці ресурсу є рядок пошуку. З її допомогою зручно знаходити потрібні плагіни. Введіть в неї найменування і клацніть «Enter».

Зі списку всіх варіантів, встановіть Vidiq vision for youtube.

Сам процес швидкий, однак, vidiq вимагає активації. Зробити це просто – натисканням на новий значок програми, що з’явилася вгорі панелі.

Введіть в реєстраційну форму адресу електронної пошти, пароль, підтвердіть введені відомості. Процес реєстрації досить лояльний, тут також не повинно виникнути труднощів. Пройдене підтвердження користувача Vidiq дає можливість застосування і налаштування Vid iq в повному обсязі.

Перевірте розширення на працездатні параметри, відкрийте YouTube.

З правого боку від ролика видно вся інформація про нього. Аналіз даних відомостей допоможе поліпшити показники. Vision запропонує внести зміни, якщо такі будуть необхідні. Для внесення змін досить послідовно переміщати курсор миші над кожним розділом і слідувати підказкам.

Браузер Mozilla Firefox також підтримує чимало корисних доповнень. Перевірити можливість використання вид айкью можна у вкладці «Додатки», клацнувши мишею по значку в правому верхньому куті екрану.

Прокрутіть повзунок вниз на сторінці, до рядка «Подивіться більше доповнень». Вставте в вікно пошуку назву плагіна. Розширення дуже гнучке, дозволяє виробляти масу зручних налаштувань на різних браузерах.

Наприклад, знайдене додаток для Mozilla Firefox дозволяє регулювати рівень гучності мишею, видаляти рекламу, анотації. Налаштовувати автоматичне відтворення в необхідному якості. Застосовувати тематику оформлення, дивитися по розгорнутому плеєру. Виконувати різні дії з кодом сторінки.

Просування на YouTube з vidIQ Vision можливо завдяки отриманню корисної інформації як про власних, так і про чужих відеороликах. Дане розширення зручно використовувати для підбору потрібних тегів. Причому інструмент доступний навіть у Free версії.

Вид айкью просто автоматично генерує готові підказки. Причому готові теги додаються до відероліков натисканням кнопки +, яка в наявність у будь-якого опису. Теги можна плюсовать кілька схожих готових описів з трендових роликів.

Важливим моментом є додавання плейлиста. Його назва має значення в пошуковій видачі yandex. Підводимо підсумок, vidIQ Vision потрібен для:

  • тегів, які прописав користувач ролика;
  • числа тих, що проглянули ролик;
  • числа лайків в соц сторінках ,;
  • дохідної складової;
  • особистої статистики, яка вимірюється в балах;
  • медіамережі.

Ссылка на основную публикацию