Всі доступні живі шпалери для системи Windows 10!

Нова операційна система від Microsoft пропонує користувачам безліч різних налаштувань, в тому числі і можливість встановити живі шпалери для Windows 10. Існують різні способи, що дозволяють зробити цю програмну середу саме такою, якою ви хочете її бачити. Анімований робочий стіл не можна назвати корисним нововведенням, але він може прикрасити призначений для користувача інтерфейс, зробивши його більш стильним і сучасним. Наприклад, в якості живих шпалер можна використовувати знаменитий логотип Вин 10. Це можна здійснити за рахунок сторонньої програми DeskScapes 8, розробленої компанією Stardock.

Підготовка до встановлення живих шпалер

Перш ніж встановити живі шпалери на робочий стіл, потрібно ретельно обміркувати своє рішення. Використання анімованого робочого столу на ноутбуці, застарілому або недостатньо потужному комп’ютері – це не дуже гарна ідея. Ви можете зіткнутися з такими проблемами, як швидка розрядка батареї, гальмування і зависання системи. Через таких проблем анімований робочий стіл може зробити роботу на комп’ютері практично неможливою.

Якщо ви використовуєте високопродуктивну систему з потужними CPU і GPU, то все повинно працювати справно.

Найкраще використовувати процесор рівня Intel Skylake Core i5 з великою кількістю оперативної пам’яті і графічним прискорювачем на кшталт NVIDIA GeForce GTX 970 або 960.

Анімація буде споживати від 6 до 9% CPU (7% в середньому). Ці показники не критичні для потужної системи, але на старих комп’ютерах вони можуть негативно відбитися на загальній продуктивності. Гарна новина полягає в тому, що ви можете в будь-який момент зупинити анімацію, пов’язану з шпалерами робочого столу, переключившись на статичне зображення. Це дозволить заощадити дорогоцінні ресурси процесора в разі потреби.

Існує ще 1 невелика проблема. Додаток DeskScapes 8 отримало свою назву, оскільки воно призначене для операційної системи Віндовс 8. Програма може працювати і в середовищі Windows 10, але якщо ви спробуєте просто встановити її, то отримаєте повідомлення про помилку. Існує спосіб, що дозволяє легко обійти дане перешкода. Але потрібно мати на увазі, що програма не було оптимізовано для роботи з Windows 10, і це означає, що Stardock не гарантує його нормальну працездатність. Таким чином, користувачеві доводиться встановлювати цю програму на свій страх і ризик.

Перш за все потрібно завантажити інсталятор DeskScapes 8. Додаток має 30-денний безкоштовною пробною версією. 1 ліцензія коштує трохи менше 10 доларів. Пробного періоду, який триває цілий місяць, буде цілком достатньо, щоб користувач зміг оцінити програму і вирішити, чи підходить вона йому.

Крім анімованих робочих столів, які встановлені, ви також можете створити свою власну тему або перейти на сайт WinCustomize, щоб завантажити додаткові варіанти оформлення або новий скрінсейвер. На цьому веб-ресурсі ви знайдете чимало анімованих шпалер, які можуть зацікавити.

процес установки

Щоб встановити живі шпалери на Windows 10, потрібно виконати наступні дії:

  1. Перейти на офіційний сайт Stardocks, знайти і завантажити установник DeskScapes 8. Погодитися на використання 30-денної пробної версії перед початком завантаження.
  2. Виверт, яка допоможе запустити додаток для Windows 10 – це використання режиму сумісності. Це стара функція, яка перекочувала з попередніх версій операційної системи, але вона відмінно працює з монтажником даної програми. Необхідно натиснути правою кнопкою миші на DeskScapes8_cnet-setup.exe і вибрати Troubleshoot Compatibility.
  3. Вам буде запропоновано 2 варіанти на вибір. Необхідно вибрати Troubleshoot Program.
  4. Вибрати з меню опцію The program worked in earlier versions of Windows but will not install or run now. Натиснути Next, щоб продовжити.
  5. У наступному меню вибрати Windows 8 і натиснути Next.
  6. Потрібно вибрати Test the Program, після чого програма зазвичай запускається, і з’являється кнопка Next, що дозволяє продовжити роботу. Після запуску інсталятора повинна з’явитися миготлива іконка Windows Shield (контроль облікових записів користувача) на панелі завдань. Потрібно мати на увазі, що вікно інсталятора не запуститься самостійно. Необхідно натиснути на значок, щоб дозволити встановлення.
  7. Тепер ви зможете встановити програму на свій комп’ютер. В процесі інсталяції вона запитає у користувача, чи не бажає він встановити ще 1 додаток від розробника Stardock, що отримало назву Decor8. Запускати його не рекомендується, оскільки воно призначене для настройки старого меню Start в Windows 8 і не дуже актуально для нової операційної системи. Потрібно прибрати прапорець навпроти цієї опції і продовжити установку.
  8. Розробники дозволять вам використовувати DeskScapes 8 протягом 30 днів, але все одно потрібно зареєструватися та погодитися на пробний період. Цей процес гранично простий, оскільки буде потрібно тільки електронна пошта, на яку буде відправлено лист для активації. Після його використання розпочнеться пробний період. Такі запобіжні заходи допомагають боротися з піратством.


Після натискання Test the Program ви запустите установник програми. У будь-який момент можна просто натиснути Cancel у вікні режиму сумісності. Немає ніякої необхідності повторно запускати інсталятор, натискаючи Next. Якщо все було зроблено правильно, то з цього моменту можна використовувати DeskScapes 8.

Функції програми DeskScapes 8

Програма призупиняється в будь-який час за рахунок натискання правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт Pause DeskScapes. Для системи з декількома моніторами можна запускати додаток для всіх дисплеїв або кожного індивідуально. Наприклад, у вас може бути анімована заставка на основному дисплеї, але на інших моніторах зображення залишиться статичним. На кожному екрані можна розмістити різні анімовані шпалери на робочий стіл Windows 10.

Можна використовувати нові шпалери для робочого столу з сайту WinCustomize.

Для цього достатньо знайти потрібну анімацію і завантажити на свій комп’ютер. Якщо використовувати подвійне клацання мишею на завантаженому файлі, то його можна буде відкрити за допомогою DeskScapes. Програма також дозволяє створити каталог для додавання нових тем.

Коли додаток DeskScapes запущено, може виникнути проблема з переміщенням файлів або папок на робочому столі. Ви завжди можете повернутися до звичайних шпалер за допомогою Windows Settings і Personalization, пересунути файли і папки, знову включити програму. Ці ярлики для відкриття додатків і каталогів можна запускати на анімованому робочому столі, але їх не можна переміщати. Іноді проблему вдається вирішити за рахунок перезавантаження системи.

У DeskScapes є кілька додаткових опцій, які включають прозорий режим для відображення значків на робочому столі.

Якщо програма не запускає анімовані шпалери на Windows 10, і замість них з’являється чорний фон, значить потрібно спробувати перезавантажити систему і знову включити DeskScapes 8. Програма може автоматично припинятися при відключенні джерела змінного струму, що дозволяє використовувати її навіть на ноутбуках. В цілому програма добре працює на потужних сучасних ПК, не створюючи користувачу серйозних проблем.

Ссылка на основную публикацию