Все про оновлення 1.03 в Black Ops 4: чорний ринок, баги, поліпшення

Оновлення Call of Duty: Black Ops 4 з ідентифікатором 1.03 тепер з’явиться на всіх поширених операційних системах. Вага поновлення для PlayStation 4 практично досягає позначки 9 Гб, на комп’ютері займає в 2 рази менше – 4 Гб. Чорний ринок запустили на PS4 відразу після виходу патча. На консолях Xbox One і ПК запуск відбудеться на наступному тижні. Повний опис патча знаходиться по.

Black Ops 4 оновлення 1.03: Чорний ринок

У магазині чорного ринок можна придбати скіни, прикраси, персонажів, різну зброю, анімації та багато подібних плюшки. Для покупки предметів на ринку використовується преміальна валюта і окуляри CoD. Паралельно з транзакціями за реальні гроші, в Black Ops 4 гравці можуть заробляти віртуальну валюту і купувати за неї ігрові предмети. Пропозиція «контрабанди» має сезонний характер, з регулярністю в декілька місяців асортимент магазину почне змінюватися.

Treyarch призначив дату запуску магазину на завтра – 26 жовтня для всіх гравців на Xbox One і ПК. Sony підписали угоду з компанією про ранньому доступі до магазину. Чорний ринок уже запущений на PlayStation 4 з 19.10. Першою операцією з доставки контенту і асортименту товарів є First Strike. Операція була активована одразу після виходу оновлення на PS4. Тематичні пропозиції на Хеллоуїн також присутні в асортименті, але через нетривалий брешемо пропадуть.

Поліпшення геймплея в нововведенні 1.03

У геймерской середовищі назріває невдоволення Black Ops 4 через привітних хіт-боксів і рандомних розрахунком хітів. В оновленні внесені правки ці сфери і поліпшені окремі елементи геймплея.

Нововведення торкнулося точок воскресіння. Тепер відкрилося більше можливостей на картах для домінування. Вони поширюються безкоштовно у всіх режимах гри. Зокрема, були додані нові місця воскресіння на карту Militia. Таблиця лідерів тепер доступна в усіх ігрових режимах. З оновленням в гру ввели вихідні з подвійним отриманням досвіду. Вперше програма Double XP Weekend заробила до 10 ранку з 20.10 по 22.10.

Виправлення багів і інші нововведення

З оновленням 1.03 в Black Ops 4 приходить ряд виправлень відомих помилок. Тепер намальовані картинки на зброю не ушкоджуються при відображенні в ігровому режимі. Сама гра стала більш стабільною, що стосується всіх режимів. Через нововведень з боку бекенда, зроблених Treyarch, попередні файли виявляються недоступними.

Виправлення торкнулися різних багів і неправильної роботи гри в режимі мультиплеєра. Стало менше перешкод і багів в голосового зв’язку, а також вдалося усунути багато графічні глюки. У патчі велику увагу приділили зомбі. Вийшли масштабні фікси зомбі патча, змінилися XP-Рейт і покращилась взаємодія з навколишнім світом. Затемнення має працювати стабільніше при поділі екрану на 2 частини. Додатково покращився алгоритм відстеження проблемних місць.

У Treyarch вирішили багато проблем, негативно відбиваються на продуктивності комп’ютерної версії гри. Сьогодні компанія займається відстеження інших проблем. У перспективах Treyarch бажає прискорити пошук команди і позбутися від проблем під час підключення. Часті помилки в лобі особливо характерні для користувачів з Південної Африки і Австралії. Правда, розробникам все ще не вдалося сформувати план дій щодо вирішення проблеми.

Ссылка на основную публикацию