VSCO: що це таке? Опис і посилання

Всім привіт, шановні читачі. Сьогодні буде не зовсім урок, в традиційному розумінні сенсу цього слова, скоріше інформаційна стаття в якій я розповім що ж таке популярне, останнім часом, VSCO. Насамперед визначення даного, не побоюся цього слова, феномена.

VSCO – компанія розробляє популярні програми та додатки для професійної обробки фотографій. Швидше за все ви стикалися з додатком на iOS або Андроїд під назвою VSCOcam. Саме його зазвичай позначають хештегом #vsco в instagram, але про це трохи пізніше.

VSCOcam – безкоштовний додаток, що містить пресети VSCO, різні фільтри вбудовані інструменти, здатні перетворювати ваші звичайні фотографії зняті на айфон в справжні професійні фотографії. Завантажити дану пропозицію і випробувати його ви можете абсолютно безкоштовно за посиланнями нижче.

посилання

Завантажити (онлайн) додаток VSCO ви можете для операційних систем: завантажити для iOS за посиланням, завантажити для операційної системи Android за посиланням.

Нижче ви можете ознайомитися з прикладами фотографій оброблених за допомогою інструментів і застосовуючи фільтри з програми.

можливості

Нижче зазначу деякі особливості програми, які на мій погляд заслуговують найпильнішої уваги:

  1. У додатку присутні фільтри в кількості 48-ми штук. Погодьтеся, є місце де розгулятися творчому потенціалу;
  2. Ви можете регулювати онлайн практично всі параметри зробленого вами знімка;
  3. VSCO GRID – окрема частина програми, яка дозволить вам ділитися своїми фотографіями з іншими користувачами, а також влаштовувати колаборації з іншими учасниками.

приклади

Подивіться як працюють фільтри в дії.

хештеги

Якщо в є активним користувачем соціальної мережі instagram, то швидше за все зустрічали фотографії помічені хештегом #vsco або #vscocam. Цим хештегом позначають ті фотографії, які були оброблені (застосовані фільтри) саме додатком VSCOcam.

Тепер коли ви зустрічатиме в онлайн подібний хешьег, то будете знати його значення, а також можете самі їм користуватися якщо плануєте робити фотографії з додатком VSCOcam.

На цьому у мене все, якщо залишилися які-небудь питання з даної тематики, то можете задати їх у коментарях до цього запису. До зустрічі в наступних матеріалах.

Ссылка на основную публикацию