Водяний знак в ворде, що це і для чого він потрібен

Розробники офісного пакету від Microsoft продумали навіть таку функцію, як водяний знак у ворде. Може вам це ніколи і не стане в нагоді, але швидше за все ви ще не усвідомили, наскільки вона необхідна і корисна. Офісний пакет застосовується у всіх організаціях і офісах, але не скрізь знають, наскільки Microsoft Word і Excel корисні в різних ситуаціях, і що в них можна робити.

Водяний знак в ворде

Моя історія застосування водяного знака в ворде

Мені довелося застосувати цю чудову функцію на роботі. У нас є три лабораторії, які роблять хімічні, мікробіологічні та радіологічні аналізи довкілля. Аналізів всяких багато, починаючи від перевірки води, продуктів харчування, і закінчуючи перевіркою земельних ділянок під будівництво приватних будинків і держустанов.

Всі ми люди, тому не дивно, що в одній з лабораторій знайшлася, яка вирішила на цих аналізах побудувати свій бізнес, тобто видавати хороші результати за гроші. особа Людиною її важко назвати, тому що від цієї підробки залежали навіть життя людей. Але так, як аналізи однієї лабораторії мало, що означають, то ця особа стала підробляти результати інших лабораторій.

Результати видавалися не на фірмових бланках, – для держустанови це не дозволена розкіш, а на простий офісному папері. І ось коли цей підроблення розкрився, мені було доручено придумати що-небудь, щоб бланки результатів різних лабораторій відрізнялися, і їх не можна було підробити.

Ось тут-то водяний знак у ворде мені і знадобився. Так як така особа була тільки в одній лабораторії, то поки це питання ми вирішили тим, що розробили для кожної лабораторії свої бланки з водяними знаками. Малюнки спеціально підібрали такі, щоб їх було важко підробити. Таким чином, ми змогли на деякий час стримати натиск нечистого на руку особи.

Як створити водяний знак у ворде?

Створити водяний знак виявилося справою простою і швидким. Довше доводиться розробляти саму ідею або логотип. Водяний знак в ворде можна створити як з тексту, так і з малюнка. У самому ворде є готові шаблони, але можна розробити і свої водяні знаки.

Відкриваємо новий документ Word і переходимо на вкладку «Розмітка сторінки». Відкриваємо меню «підкладка»І вибираємо будь-який зразок.

Якщо нічого із запропонованих зразків нам не підходить, то нижче вибираємо пункт «настроюється підкладка».

Як створити водяний знак у ворде у вигляді малюнка

Після того, як ми вибрали пункт «настроюється підкладка», Прямо в документі відкриється невелике віконце, в якому необхідно встановити перемикач на запис«малюнок“, в полі “масштаб»Вибрати варіант розміру малюнка, і натиснути кнопку«вибрати».

Вибираємо графічний файл на своєму комп’ютері. Якщо малюнок дуже яскравий, то встановлюємо галочку навпроти запису «знебарвити».

Порада

Краще для створення водяного знака вибирати малюнок в чорно-білих тонах і на прозорому тлі (.png).

Як створити водяний знак у ворде у вигляді тексту

Знову йдемо на вкладку «Розмітка сторінки», Вибираємо меню«підкладка», І вибираємо пункт«настроюється підкладка».

В налаштуваннях підкладки встановлюємо перемикач на пункт «текст», Пишемо в полі«текст»Своє слово (у мене це слово – мавпа), в поле«шрифт»Встановлюємо необхідний шрифт, в поле«розмір», Виставляємо розмір шрифту, а в полі«колір»Можна вибрати колір шрифту. Розташування ставите або по діагоналі, або горизонтально. Іншого не дано.

Краще водяний знак робити напівпрозорим. Для цього встановіть галочку навпроти запису «напівпрозорий». І натисніть кнопку «застосувати»Або«ОК».

Ось таким чином можна створити водяний знак у ворде, або у вигляді логотипу, або текстом. За допомогою водяних знаків ви можете робити свої фірмові бланки або позначити сторінки своєї рукописи. Іноді це дійсно необхідно.

Ссылка на основную публикацию