Внутрішня (Перелінковка) Сторінок Сайту Wordpess Правильний Метод

Внутрішня перелінковка сторінок для вашого сайту

Спочатку давайте зрозуміємо, що вдає із внутрішня перелінковка сторінок з навіщо вона потрібна? Під перелінковкою ми розуміємо один з методів підвищити всі сторінки для пошукових систем. Простіше кажучи, це можна назвати зв’язкою сторінок один з одним. Застосуємо метод для оптимізації всередині ресурсу і простого просування в пошукових системах.

Цей метод має свої нюанси, внутрішня перелінковка сторінок застосовується в основному під оптимізацію по Низькочастотник. Останнім часом ресурси до статей під низкочастотники стають популярнішими, в зв’язку з більш простий розкручуванням і швидшим початком трафіку.

Для того, що б ваш ресурс приносив вам дохід, на нього кожен день має заходити пристойне число унікальних читачів. За низькочастотних запитах на ресурс приходять від сотні до тисячі користувачів в місяць. Цього не достатньо. Для підвищення числа унікальних користувачів на ваш ресурс, і підвищення прибутку з блога, потрібно підказати роботам пошукачам на ваші пости по пристойному числу низькочастотних слів. Власне, тому ми і робимо внутрішню перелинковку.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Внутрішня перелінковка сторінок простим методом

Даний метод досить простий, на всіх ваших сторінках повинні бути ссилочку, що ведуть на інші сторінки, причому одна з них обов’язково повинна вести на головну, для підвищення її ваги. Подібних ссилочек в посаді може бути до п’яти і більше. Але не потрібно перестаратися, інакше пошукова система може запідозрити сторінку в спам і накласти на неї бан.

У кожній такій ссилочку повинен бути анкор, що містить ключове слово. Нюанс тут в тому, що чим більше ссилочек веде на конкретний пост, тим у даного поста більшу вагу. Частина цієї ваги дана стаття дасть іншій статті. На ресурсі всі сторінки повинні бути пов’язані між собою. Сторінки без зв’язок пошуковику важче шукати. Але не давайте посилання на не проіндексовані сторінки. Це негативно позначиться на сторінці донора.

Внутрішня перелінковка сторінок по високочастотник

З головній сторінці йде по кілька ссилочек на второуровневие сторінки. Зі сторінок другого рівня ссилочку йдуть на сторінки третього рівня. Зі сторінок нижчого рівня посилальна маса йде на головну і на сторінки по рівню ще нижче. Зазвичай на сайтах рівнів мають у своєму розпорядженні не більше трьох від головної. В іншому випадку до найнижчого робот пошукова система може і не дійти.

Внутрішня оптимізація – метод досить ефективний для отримання трафіку. Але крім нього потрібно скласти карту сайту. На даній карті потрібно вказати сторінки вашого ресурсу на прикладі схемою. Карта сайта розташована в окремій сторінці і веде тільки на головну. Вона робиться за допомогою плагіна sitemap-generator.

Внутрішня перелінковка сторінок добре допомагає просуванню сайту за допомогою пошукових систем. Але для популярності ресурсу і гарного прибутку з нього не варто забувати, що блог повинен подобатися не тільки роботам, але і відвідувачам. Більш докладно про перелинковке можна дізнатися тут …

У вашого ресурсу повинен бути красивий дизайн. Пости повинні бути цікаві, легко читані і інформативні. Добре було б проводити всякі конкурси з нагородою найбільш активних читачів.

Якщо користувачам дійсно сподобається ваш блог, вони додадуть його в закладки, відвідуватимуть його з цікавістю і ділитися посиланнями на нього зі знайомими та іншими людьми.

Ссылка на основную публикацию