Вівальді браузер – офіційний сайт vivaldi, відгуки, розширення і синхронізація

Йтиметься про одне з «молодих» інтернет-браузерів, Вівальді. Розказана історія створення, розглянуті основні функції та можливості програми, виділені її відмінні риси.

Більшість інтернет-користувачів використовують для виходу в мережу такі браузери, як Chrome, Firefox, Opera або Explorer і думають, що крім них подібних додатків більше не існує. Однак, це одне з найбільших помилок інтернет-серферів. Існує маса менш відомих браузерів, які є розумнішими, комфортніше і привабливіше тих, що перераховані вище. Один з них – браузер Vivaldi.

Вівальді створений компанією Vivaldi Technologies, сформованої колишнім засновником Opera Software, Йоном фон Течнером в 2013 році. Перша варіація браузера вийшла в світ у 2015. Зовні, Vivaldi трохи нагадує дизайн Opera, та й назви, що тягнуться до музики, а також корпоративні кольори не дають забути про минуле Течнер. Однак, наповнення нової програми досить відмінне від попереднього творіння.

Вівальді знаходиться у вільному доступі. Завантажити його і встановити на свій комп’ютер можна абсолютно безкоштовно. Знайти браузер на офіційному сайті виробника. Головна «фішка» браузера – він постійно оновлюється. Нові версії виходять регулярно, розробники наполегливо працюють над тим, щоб кожне оновлення робило Вівальді ще більш привабливим. Станом на серпень 2017 року, останньою версією браузера є 1.11.

Які ж основні можливості Vivaldi, що виділяють його між конкурентами? Корпоративна філософія компанії – дати людям щось більше, ніж просто браузер, програму, яка задовольнить всі потреби і бажання. І Vivaldi Technologies справляються з нею досить непогано. Перша особливість програми – в ній можна змінити буквально все.

Користувач може самостійно вибрати задній фон стартової сторінки, може перемістити пошуковий рядок, закладки, клавіші опцій, вкладки можна виводити не тільки вгорі, але і внизу або збоку вікна, а ще, можна вибрати підсвічування для них. Також, можна підібрати жести мишею або комбінації клавіш, які будуть викликати ту чи іншу опцію.

Друга функція – угруповання вкладок. Багато користувачів відкривають мільйон ресурсів за одне відвідування браузера, а потім губляться і не можуть відшукати потрібну інформацію. Для більш комфортної роботи з безліччю сайтів одночасно, вкладки можна згрупувати. Для цього необхідно перетягнути вкладку поверх іншої.

Більш того, в одному вікні може бути відкрито відразу кілька вкладок.

Особливістю є і наявність рядка швидких команд. З її допомогою можна відшукати все: потрібний веб-адреса, функцію або елемент налаштувань, перерити закладки або історію. Якщо ви втратили важливу інформацію або необхідно терміново змінити положення сторінок, командний рядок – то, що потрібно.

В Вівальді дуже комфортно працювати з закладками. Не важливо, скільки сторінок збережено, браузер допоможе упорядкувати їх і зробити доступ до кожної швидким і комфортним. Формуючи закладку, можна додати тег або коротку назву, за яким її легко можна буде відшукати, як самостійно, так і через швидкі команди.

Існує в додатку і зручна бічна панель, за допомогою якої можна забезпечити доступ до найбільш відвідуваним сайтам. Наприклад, найбільш необхідним веб-сторінок з закладок або сервісу YouTube, щоб завжди бути в курсі нових відеороликів.

Оновлення, їх опис, коментарі та відгуки про них також можна почитати на офіційному сайті розробників. З останнім поновлення з’явився режим читання. Включаючи його, користувач прибирає все зайве з веб-сторінки, крім тексту, що читається і рамок браузера. Більш того, можна підібрати колірну тему, яка супроводжує режим. Також, додана можливість відключити гіф-анімації, раз у раз вискакують на різних сайтах, поширюється і на рекламні анімації. Така функція працює, як розширення AdBlock.

Таким чином, софт Vivaldi – це багатофункціональна програма, яка забезпечить найбільш комфортний і багатофункціональний доступ до інтернету. Браузер можна налаштувати під свої смаки і переваги починаючи від зовнішнього вигляду і синхронізації закладок і закінчуючи найдрібнішими деталями в налаштуваннях.

Ссылка на основную публикацию