Vivaldi 1.11 журнал змін

Найбільш інноваційний з усіх сучасних браузерів, Вівальді, сьогодні отримав нову версію. Команда браузера сьогодні випустила Vivaldi 1.11. Давайте подивимося, які особливості були включені в цей реліз.

Нові можливості

  • Конфігурація режиму читання 
  • Налаштування чутливість жестів
  • Відключення анімації GIF
  • Додаткові кнопки Експрес панелі
  • Оновлений значок програми Vivaldi і фони установки Windows

Режим читання з новими параметрами

Режим читання спрощує перегляд веб-сторінки, видаляючи велику частину зайвих елементів сторінки і перетворює його в чистий текстовий документ без, меню і скриптів, завдяки чому, користувач може зосередитися на читанні текстового вмісту.

Це нормальний зовнішній вигляд сторінки:

Ця ж сторінка, відкрита в режимі читання:

Нові параметри режиму читання доступні через спеціальний спливаючий екран. Натисніть значок режиму читання лівою кнопкою миші, щоб включити режим читання або правої щоб налаштувати режим читання.

Там же ви можете налаштувати параметри шрифту.

Ви також можете перемикатися між темними і світлими темами.

 Експрес панель з новими параметрами

Експрес панель – це спеціальна сторінка, яка з’являється в новій вкладці. Він містить невеликі мініатюри часто відвідуваних веб-сайтів, які можуть бути прикріплені, відсортовані або видалені зі станиці Експрес панелі.

Починаючи з версії 1.11, ви можете включити додаткові кнопки для мініатюр Експрес панелі.

Відкрийте Vivaldi і перейдіть в налаштування -> Експрес панель.

Увімкніть (галочкою) або вимкніть, параметр «Показати кнопку видалення», щоб показати або приховати кнопку видалення (X) з мініатюр Експрес панелі.

опція «Показати кнопки управління слайдами» дозволить користувачеві приховати або показати інші кнопки, такі як «Оновити». Див. Наступний знімок екрана.

Легкий спосіб відключити анімовані GIF-файли

Управління GIF-анімацією

Ми додали зручний функцію для людей, які реагують на миготливі зображення і хочуть позбутися від них. Тепер ви можете легко відключити анімовані GIF-файли прямо з рядка стану. Натисніть значок «Управління картинками», і ви побачите три варіанти завантаження анімації на вибір –

  • Завжди – завжди відтворювати анімацію.
  • Лише один раз – програти GIF анімацію і зупиніть її.
  • Ніколи – відключити автоматичне відтворення анімації.

Регульована чутливість жестів миші

Ще один цікавий момент в цьому випуску – можливість налаштувати чутливість жестів.

Редаговані жести миші в Vivaldi дозволяють виконувати команду з простим рухом миші – яку ви можете створити у зручний для вас час. Тепер ви отримуєте ще більший контроль над цією функцією з можливістю установки мінімальної довжини ходу для реєстрації жестів. Мінімальна довжина ходу за умовчанням встановлена ​​в 5 пікселів і може бути збільшена до 100 пікселів, все управляються за допомогою повзунка в налаштуваннях.

Ось як це виглядає.

Мінімальна довжина ходу за умовчанням встановлена ​​в 5 пікселів і може бути збільшена до 100 пікселів, все управляються за допомогою повзунка в налаштуваннях.

Логотип Зустрічайте новий V

У Vivaldi 1.11 з’явилася нова іконка. В офіційному повідомленні говориться наступне.

І останнє, але не менш важливе: ми оновили наш значок програми. Наша мета полягала в тому, щоб модернізувати іконку, щоб відобразити химерну сторону Вівальді. Зрозуміло, ми переконалися, що оригінальний «V», який ви знаєте і любите, все ще знаходиться в центрі нового дизайну. В результаті ми з гордістю представляємо вам нову свіжу ікону з круговою формою і чистішим сучасним виглядом.

Ссылка на основную публикацию