(Вірус Реклама) в браузері Як Видалити За 10 Хвилин 2020

Добридень! Як видалити рекламний вірус? Дана проблема стає все більш наболілої для багатьох користувачів мережі. Я вже описував рішення даної в своїх постах: – «BlockAndSurf – як я видалив цей вірус?» І «Видалення webssearches.com».

У цих статтях я рекомендую переходити від статті до статті, для отримання повного обсягу даних. Але я помітив, що читачі читають в основному одну статтю і рідко переходять до іншої, тому я вирішив об’єднати дані в одній статті.

Ситуація проста, ви відкриваєте браузер і помічаєте, що з браузером щось не лагідний. З’являється небажана реклама, притому нав’язливого характеру. Ви починаєте переходити з сайту на сайт, реклама слід за вами.

Вірус реклама може супроводжуватися незрозумілими порожніми квадратиками, прямокутниками і іншими елементами, з хрестиками (закрити) в кутку (Добре видно з скріншоту). Ви дані квадратики виключаєте, прибираєте їх з поля зору, переходите на інший сайт, а вони повертаються знову.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Даний вірус називається BlockAndSurf (у вас може бути інший), він любить впроваджуватися в ОС, проводити в ній зміни за своїм наміром, потім входить в налаштування ваших браузерів, проводить в них свої зміни (вищевказані квадратики з рекламою), звичайну рекламу замінює на свою , вигідну хакерам, які створили його.

Або інший, не менш поширений варіант, під час включення браузера, з’являється незнайомий пошуковик, на місці якого у вас за замовчуванням варто Яндекс, Гугл і т.д. Найцікавіше, що, вибравши домашню сторінку (сайт, на який буде переходити браузер під час запуску), вас знову перекинуть на небажаний так званий пошуковик, його ще називають підлий пошуковик (у мене був webssearches.com).

Як видалити вірус з рекламою? – Відразу постає питання у більшості користувачів. Але, перед відповіддю, я хочу пояснити, як дані ПО в більшості випадків потрапляють до вас.

Найпоширенішим методом для впровадження на ПК є, как не странно, звичайні рядові програми, які ви завантажуєте в мережі. Програми то звичайні, але несуть вони з собою не звичайний подарунок.

Під час установки подібних програм, багато користувачів просто не звертають уваги на всі галочки, які стоять в даних додатках (часто написи поруч з галочками на іноземних мовах). У підсумку, замість однієї програми, встановлюється дві або кілька.

Вірус реклама, вирішуєте ви. Але це не обов’язково, частіше буває просто зайвий софт. Але навіщо він вам потрібен? Зайве навантаження на процесор.

Також, іншим шляхом застосування є звичайна мережу інтернет. Вірусне ПО завантажується або власне через мережу, або через незнайомі сайти і додатки. Яндекс, наприклад, часто повідомляє про підозрілі сайти (хоча не факт, що сайт насправді заражений).

1. Насамперед я б порадив перегляд всіх програм, які ви встановили в найближчі день – два. Зробити це можна через панель управління (вхід через пуск).

Входимо в панель управління (можна натисканням клавіш WIN + X), вгорі праворуч вибираємо Перегляд – Категорія, далі вибираємо видалення програми.

У вас відкриється список всіх встановлених програм на ПК. Звертаємо увагу на число установки і без жалю видаляємо всі програми, встановлені в даний день. Вірус реклама должена бути видалена. Якщо немає, видаляємо встановлений вчора софт (Детальніше, як видаляти через панель управління я написав в статті «Як видалити Яндекс браузер?».

2. Але, дуже може бути, що в панелі даний софт не здасться (в моєму випадку так і було). В даному випадку я б порекомендував скачати Revo Uninstaller. Це спеціальний софт, призначений для видалення програм, тому робить він це більш якісно.

Відкриваємо його, у вікні, переглядаємо всі підозрілі програми (в нашому випадку це можуть бути BlockAndSurf або webssearches.com) і тиснемо «Видалити». Вибираємо «Ретельне видалення». Я, наприклад, саме таким шляхом вірус реклама була видалена з мого комп’ютера.

3. Як видалити вірус з рекламою іншим методом? Я зараз розповім, як я видалив «Підлий браузер» webssearches.com. Натискаємо «Пуск», вводимо в пошуковий рядок «msconfig», далі, тиснемо по з’явився ярличку, вибираємо «Конфігурацію системи», потім «Служби».

Поставимо галку «Не відображати служби Майкрософт», у вікні, приберемо більшість галок, крім з драйверами відеокарти і антивірусом. Потім, бажано виконати перезавантаження. Після виконаної операції підлий антивірус у мене зник.

Потім, коли вірус реклама вже видалена, проскануйте ПК антивірусом. Антивірус знайшов даний вірус на моєму ПК ще в декількох місцях. З приво
ду антивіруса, не варто економити, виберіть по краще, наприклад «Касперський». Безкоштовний може просто ні чого підозрілого не знайти.

Це досить хороша програма і віддаляється вірус реклама з її допомогою елементарно. Але, перед сканування цим софтом, необхідно вірусну рекламу видалити через панель управління або через Revo. Даний софт ж дочиста комп’ютер до кінця. Завантажити Malwarebytes. Для цього, входимо на сайт Malwarebytes і вибираємо внизу, виділену синім кольором, кнопку «Завантажити«. Спочатку йде версія Pro на 14 днів, потім починається безкоштовна (Дизайн програми змінився, можливо, у вас буде не такий, але суть та ж!)

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Завантаживши Malwarebytes, після установки нам необхідно вибрати російську мову. Що б це зробити, в верхньому меню виберемо SETTINGS. Дивимося на написи в низу, вибираємо «Language» і серед представленого списку вибираємо російську мову. Потім, знову переходимо до головного меню, і просто натискає запустити перевірку. Рекламний вірус у нас був знищений.

Після очищення системи бажано провести очистку реєстру, я її проводжу софтом Wise Disk Cleaner іGlery Utilities. Але останнім часом став проводити програмою Прискорювач комп’ютера.

Також, друзі, спеціально для вас я написав книгу «Як видалити рекламний вірус?», Де навів більш повну інформацію з видалення рекламних вірусів, методів захисту від них і багато іншої цінної інформації, яка не увійшла в цю статтю, але яку просто необхідно знати , щоб повністю видаляти подібні шкідницькі рекламні ПО.

Книгу я написав в форматі 3D з ефектом перегортання сторінок і відповідним шурхотом! За подібними форматами, майбутнє! Читати книгу з такими ефектами, одне задоволення!

Книгу можна скачати за адресою https://info-kibersant.ru/ads-by-blockandsurf.html

Отримати більш детальну інформацію про книгу «Як видалити рекламний вірус?» Можна за посиланням. або просто клікнувши по зображенню книги.

PS. Я недавно встановив собі скрипт ЛайнБро, так ось, тепер в моєму сайдбарі з’явилася можливість придбати посилання, яка буде відображатися у всіх статтях мого сайту. Ви можете придбати її всього за 10 гривень для переходу користувача на ваш сайт, сторінку в соц. мережах, або на потрібний вам інформаційний продукт! Успіхів!

У висновку, пропоную відео по темі:Як видалити вірус з рекламою? Я сподіваюся, більше вірус реклама на вашому комп’ютері чи не з’явиться!

До нової зустрічі! З повагою Андрій Зімін! 15.02.15 р

анекдот:

Ссылка на основную публикацию