Віртуальний номер телефону для отримання СМС – 3 безкоштовних сервісу

Віртуальний номер телефону забезпечує тимчасовий або постійний прийом вхідних СМС і дзвінків на «нереальний» телефон з подальшим перенаправленням на дійсні номери. Даний сервіс допомагає заощадити кошти не тільки в бізнесі, але ще і в звичайному житті. Необхідно мати уявлення, для чого потрібен віртуальний номер телефону для прийому СМС – безкоштовні сервіси часто викликають недовіру.

Наприклад, його вигідно використовувати для здійснення реєстрації в соцмережах (ВКонтакте, Однокласники і т.д.) – не потрібно платити за отримання номера, так як він буде потрібно тільки один раз. У разі необхідності застосувати дану послугу в бізнесі потрібно буде внести гроші.

Щоб заощадити, слід більш детально ознайомитися з можливостями даних сервісів.

Віртуальні номери їх призначення

Представлені безкоштовні сервіси з віртуальними номерами з метою:

 • переадресація дзвінків на мобільні, міські та IP-номера;
 • отримання різних повідомлень;
 • розсилка голосових і текстових SMS;
 • реєстрація на сайтах і в соціальних мережах;
 • використання голосового меню та ін.

У даній статті буде розглянуто все про віртуальний номер телефону для отримання СМС – 3 безкоштовних сервісу:

; .

Для перекладу на російську можна використовувати браузер Chrome. Для цього потрібно включити функцію перекладу сторінки (якщо вона не встановлена ​​у автоматичному режимі), клікнувши правою кнопкою миші і вибравши «Перевести на русский».

Countrycode

 – сервіс, що надає послуги ip-телефонії, в базі даних якого є велика кількість контактів найрізноманітніших країн. Безкоштовна можливість доступна протягом 10-денного періоду, за який можна витратити суму в межах 4-х доларів. Для того, щоб безкоштовно взяти віртуальний номер за допомогою даного сервісу, необхідно виконати певні кроки.

Схема дій:

 • попередньо слід вибрати ту країну, куди потрібно здійснювати дзвінки. Коли номер потрібно для отримання повідомлень в момент реєстрації на сайті, то назва країни не має значення;

 • в новому вікні «Get a virtual number in» потрібно ще раз вказати країну та регіон, в якому необхідно оформляється номер, а потім підтвердити свій вибір за допомогою клавіші «Instant Free Trial»;

 • слід повторно натиснути на кнопку «Free Trial»;

 • надійде пропозиція про створення аккаунта. Для цього необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації: ввести персональну інформацію, ел. адреса і вказати причину отримання номера (особисті або комерційні цілі);
 • також необхідно відзначити «I agree to the Therms & Conditions »і клікнути на« Continue »;

 • після цього перейти по посиланню, яке буде вислана на пошту. На новій сторінці слід позначити обраний номер до моменту внесення за нього грошових коштів. Щоб застосовувати послугу віртуальних номерів в подальшому, слід клікнути на зелену кнопку, а при відсутності подібної необхідності – на червону. У разі використання зеленої кнопки необхідно вказати спосіб оплати за дану послугу сервісу;

 • тепер відбувається перенаправлення в створений акаунт. У спеціальному віконці можна бачити перелік власних віртуальних номерів. Для отримання інформації про отримані повідомлення потрібно клікнути на «Manage Phone Numbers».

У новій колонці «Call Action» розташована клавіша «View message», за допомогою якої можна відкрити СМС.

При відсутності даної кнопки, не можливий прийом повідомлень. У такому випадку його слід поміняти на інший без внесення додаткових коштів.

Twilio

 надає віртуальний номер телефону для прийому СМС, як безкоштовний сервіс, користувачам всього світу. Якщо необхідний номер для прийому повідомлень при реєстрації на ресурсах або в соцмережах, можна скористатися послугами пробного аккаунта. Для цього потрібно:

 • пройти реєстраційну процедуру, якшо по кнопці «Sign Up»;

 • слід ввести особисту інформацію, ел. адреса, а також створити пароль. На вказаний телефон прийде секретний код, який потрібно ввести в спеціальне віконце підтвердження. Сторінка англомовна, але процедура абсолютно не складна для виконання. З метою закінчення реєстрації слід отримати свій Twilio. Для цього клікнути на «Get you Twilio number»;

Якщо в момент реєстрації вказано російський, білоруський або український номер, то може надійти про
позиція використовувати телефони інших країн. В автоматичному режимі пропонується телефон США, для відмови від якого слід клікнути на «Search for a different number» і зробити інший вибір.

 • в переліку можливостей «Capabilities» слід позначити мету використання номера – дзвінки, СМС, ММС або одночасно всі послуги. Далеко не всі безкоштовні номери можуть приймати повідомлення. Після вказівки даної інформації слід використовувати кнопку пошуку – «Search». З доступного переліку слід вибрати найбільш підходящий номер, який можна застосовувати в момент реєстрації. Щоб прочитати отримане повідомлення, потрібно відкрити меню «Logs», а після – «SMS & MMS »;

 • якщо виконані настройки більше не потрібні, необхідно зайти в меню «Numbers», вибрати «Twilio Numbers» і потім натиснути на «Release Number».

Даний віртуальний номер телефону для прийому СМС – безкоштовний. Сервіс може надати аккаунт для прийому СМС при реєстрації в ВК, Однокласники та інших соціальних мережах.

TextNow

 надає можливість постійного використання віртуального номера безкоштовно. Він доступний не тільки для онлайн-користувачів, а створений і в якості мобільного застосування на різних платформах. Замість оплати за послуги тут демонструється різна реклама. За незначну плату є оформлення спеціальної підписки з метою її відключення.

Номери даного сервісу можуть застосовуватися для здійснення дзвінків, реєстрації на сайтах, переадресовувати дзвінки, отримання голосової пошти, обміну різними повідомленнями. Попередньо потрібно встановити додаток і створити в ньому аккаунт або на сайті пройти стандартну реєстраційну процедуру. При цьому слід враховувати, що реєстрація з IP-адрес держав СНД не призводить до позитивного результату.

У подібних ситуаціях, досвідчені користувачі рекомендують застосовувати проксі-сервер, який має американський IP. В результаті буде надано необхідний номер. Отримати відомості про повідомлення можна в розділі під назвою Conversionals.

Який з розглянутих безкоштовних сервісів віртуального номера телефону для прийому СМС кращий? На Countrycode.org присутня велика кількість реклами, є деякі труднощі в авторизації на TextNow. Найбільш доступним у використанні багато хто вважає сервіс Twilio.

Ссылка на основную публикацию