Віртуальний номер для ВК

Для реєстрації в соціальних мережах та інших Інтернет сервісах користувачам необхідно вводити номер мобільного телефону для створення облікового запису. Але бувають випадки, коли потрібен додатковий номер. Наприклад, ваш обліковий запис заблокували, і ви не можете створити нову, бо ваш номер прив’язаний до заблокованого аккаунту. Навіть в цьому випадку є вихід з ситуації, що склалася – віртуальний номер для своєї сторінки в ВК.

Що таке віртуальний мобільний номер?

Віртуальний номер телефону – це така послуга, за допомогою якої кожен користувач може відсилати SMS-повідомлення або здійснювати дзвінки без використання спеціального обладнання, тобто мобільного телефону. Для сервісів (наприклад, ВК) і пристроїв, на які надходить віртуальний сигнал, номер виглядає як і при здійсненні дзвінка з мобільного телефону. Тут є код країни, до якої прив’язаний номер (+7 для України), код оператора (495, його можна вибирати) і сам абонент.

Це зручно для приватних компаній та служб технічної підтримки. Наприклад, ваше підприємство знаходиться в невеликому містечку, але ви можете посилати повідомлення і робити дзвінки через сервіс віртуальних номерів з кодом Москви. Це дозволить створити уявлення для користувачів, що ваш офіс знаходиться в столиці. Такий спосіб ще допоможе не створювати велике навантаження дзвінками на пристрій оператора. За допомогою налаштувань можна створювати чергу з вхідних дзвінків, розвантаживши таким чином потік вхідних в годину пік.

Існують і окремі сервіси, які тільки приймають SMS-повідомлення. Вони дуже популярні для користувачів, які хочуть застосувати для реєстрації в соцмережах і інтернет порталах не власні номер мобільного телефону, а віртуальний. Після оренди повідомлення надходитимуть на адресу електронної пошти, яка була вказана при реєстрації або на власні номер мобільного телефону користувача Вконтакте. Якщо є зберігати великий обсяг повідомлень, краще використовувати для сховища електронну пошту, так як в мобільному пристрої можуть виникнути проблеми з пам’яттю.

Це цікаво: Пошук по фото в ВК.

Як орендувати віддалений номер на сервісі SMSKA для Вконтакте

Для того, щоб орендувати віртуальну СІМ-карту, можна використовувати сервіс. Тут ви зможете вибрати один з телефонів для сервісів, список яких можна побачити на головній сторінці.

сайт SMSKA.net

Перед тим, як реєструватися в ВКонтакте, нам адже потрібно вказати свій мобільний у формі. Для цього заходимо на сайт віддалених номерів:

 1. Проходимо нескладну реєстрацію. Тут вам потрібно буде вказати адресу електронної пошти та пароль. В поле «Дані для зв’язку» можна вказати e-mail, який ви вказали в формі.
 2. На вказану адресу пошти прийде посилання, по якій необхідно пройти для підтвердження. Відкрийте свою електронну скриньку і натисніть на посилання.
 3. Тепер зверніть увагу на блок інтернет-сервісів зліва. Виберіть потрібний, в нашому випадку це Вконтакте.

  Вибір сервісу для оренди віртуального номера

 4. Якщо необхідно, щоб SMS з ВК приходило на вашу пошту або мобільний телефон, виберіть чекбокс «З переадресацією дзвінка». Зверніть увагу, що переадресація не безкоштовна і коштує 45 гривень. Якщо ви не активуєте цей пункт, то повідомлення можна буде знайти на цьому ж сайті.
 5. Виберіть країну. На момент написання цієї статті було доступно 2 країни – Україна і Україна.
 6. У висновку виберіть кнопку «Отримати номер».

Оренда номера для отримання SMS триває 20 хвилин. За цей час можна встигнути авторизуватися на будь-якому сервісі. Цей сайт цілком підійде для реєстрації віртуальної SIM-карти для соцмережі ВК. Якщо у вас виникли труднощі або власні питання з приводу роботи сервісу, ви можете зв’язатися з технічною підтримкою сайту по скайпу або через офіційну сторінку Вконтакте, яку можна знайти у верхньому правому куті. Основною перевагою цього сервісу є російськомовний інтерфейс.

Читайте також: Як у ВК перейти в початок листування.

Використання online-телефону на Onlinesim

Сервіс надає більш широкі послуги з оренди віртуальних електронних номерів. Тут ви зможете вибрати зі списку одну з 12 країн. Якщо в першому сервісі (smska) всі коди для ВК були зайняті, то тут ви точно зможете знайти вільний. Для Vkontakte на даний момент їх більше 500. Сервіс надає не тільки послуги з прийому дзвінків, але і переадресацію на зазначені контакти.

Головна сторінка Onlinesim.ru

Щоб скористатися послугою, необхідно пройти просту реєстрацію:

 1. Натисніть на головній сторінці в правому верхньому куті кнопку «Реєстрація».
 2. Введіть в форму логін (не обов’язково пошту) і придумайте пароль.
 3. Натисніть кнопку реєстрація.
 4. Після цього ви потрапляєте на сторінку вашого особистого кабінету, де потрібно вибрати послугу – прийом СМС.

Щоб оформити номер для реєстрації в соціальній мережі VK, потрібно спочатку поповнити свій баланс. Для цього натисніть у верхній панелі цей пункт і виберіть «Поповнити». Це можна зробити за допомогою банківської карти Visa, криптовалюта або електронного гаманця Webmoney, Яндекс.Деньги, PayPal, Qiwi і інших.

Коли ваш баланс буде поповнений, можна приступати до покупки віддаленої SIM-картки:

 1. У головному вікні особистого кабінету виберіть країну і нижче в блоці «Популярні сервіси» знайдіть Вконтакте.
 2. Виберіть його і натисніть «Купити номер».
 3. Сама цифрова комбінація відобразиться у вікні ЛК. Тепер її можна вказати при реєстрації нової сторінки ВК.

  Особистий кабінет в сервісі Onlinesim.ru

Для того, щоб скопіювати номер для введення його в форму на іншій сторінці (у формі Вконтакте), просто клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Час очікування повідомлення становить 20 хвилин. Якщо користувач невірно ввів телефон на сторінці іншого сервісу, він може закрити ці цифри і отримати інші. Але цю операцію не можна повторювати часто, інакше система видає бан такому користувачеві.

Біля електронного номера, який користувач орендував розміщені значки-статуси. Як тільки у вас вийшло авторизуватися в іншому сервісі, ви повинні натиснути кнопку «Підтвердити». Іноді трапляється, що цифровий код вже був використаний, наприклад, в VK. В цьому випадку користувачеві потрібно закрити його і запросити новий. За заявою адміністраторів сайту, таке трапляється досить рідко.

Дізнайтеся: Хто відправляє вам подарунки у ВКонтакте.

Віртуальний номер для сторінки ВК на Twilio

Необхідно ще згадати про іноземних сервісах, які надають послуги online-телефонії. Таким сервісом є.

Кнопка для реєстрації на Twilio

Як і в багатьох інших, більшість послуг тут платні. Але для нашого випадку буде досить і пробного аккаунта.

Тут нам теж треба буде пройти реєстрацію:

 1. Для цього натисніть в правому верхньому кутку червону кнопку «Sign in».
 2. Введіть в формі своє ім’я (First Name) і прізвище (Last Name).
 3. Нижче потрібно ввести адресу електронної пошти. Переважно використовувати пошту від Google.
 4. Ще нижче введіть пароль (Choose a password) і праворуч повторіть його (password, again).
 5. Так як подібні платформи найчастіше використовують розробники додатків, то тут існує поле для вибору мови програмування. Тут можна вибрати перший пункт – «I’m a not developer» (я не розробник).
 6. І натисніть кнопку «Get Started».

Після реєстрації вам запропонують перевірити ваш мобільний телефон. Його потрібно буде ввести і підтвердити. У головному меню виберіть розділ SMS & MMS і функцію оренди віртуального online-номера для вашої нової сторінки ВК. Якщо у вас проблеми з англійською, може знадобитися допомога перекладача. Для цього відмінно підійде Google Translate.

Ссылка на основную публикацию