Віртуальна клавіатура

Здрастуйте дорогі, читачі!

Що таке екранна клавіатура, для чого і кому вона потрібна, як його ввімкнути на своєму комп’ютері, як їй користуватися, як вона допомагає захистити ваші персональні дані логіни і паролі?

На всі ці питання ви отримаєте відповідь з цієї статті, а також зможете завантажити портабл версію за наданою мною нижче посиланням.

Екранна клавіатура (ЕК) або по-іншому віртуальна (ВК) це майже те ж саме, що і звичайна клавіатура, яка розташована перед вами на комп’ютерному столі. Основна відмінність ця клавіатура знаходиться на моніторі ПК, а натискання по клавішах відбувається за допомогою курсору миші або пальців рук за умови, що екран сенсорний.

В даний час інтернеті існує велика кількість як платних, так і безкоштовних програм віртуальних клавіатур з різними зовнішнім виглядом і додатковими функціями, наприклад, редактор помилок.

Компанія Microsoft надає свою версію екранної клавіатури, яка присутня в будь-якій операційній системі Windows.

Для чого і кому може знадобитися така клавіатура

Ось 3 самих основних моменти щодо застосування віртуальної клавіатури на персональному комп’ютері, ноутбуці, планшеті, та й смартфоні теж.

Люди інваліди, що не мають повноцінної можливості натискати клавіші і управління курсором миші це більш зручний варіант, а іноді і єдиний!

Часткова непрацездатність фізичної клавіатури або повна її поломка тут-то і прийде на допомогу ВК як альтернатива для тимчасового використання до покупки нової. (Фізична і віртуальна клавіатури вільно працюють одночасно не заважаючи один одному).

І останнє – це безпека, вся справа в тому, що друкуючи на ЕК вас буде складно засікти таким шкідливим програмам, як Keylogger які проникають на ваш комп’ютер запам’ятовують всі паролі, надруковані вами передова їх зловмисникові.

Стаття Види шкідливих програм досить докладна розписана тема про кейлоггери, а також про інші різні існуючі програми зловредів.

Ще рекомендую прочитати статтю, Автоматична розкладка клавіатури.

Віртуальна клавіатура Windows як включити

Існує кілька способів включення. Спочатку я хотів обмежитися одним, але все ж покажу на всякий випадок кілька для Windows 7 і Windows 10.

Для Windows 7

Натискаємо кнопку Win рядку пошуку пишемо клавіатура тут же буде знайдена посилання на програму. Для запуску натисніть Enter.

Або те ж саме англійськими літерами:

Клавіша Win⇒ Всі програми

– Стандартні

– Спеціальні можливості ⇒ Екранна клавіатура

Клавіша Win ⇒ Панель управління ⇒ Спеціальні можливості ⇒ Центр спеціальних можливостей ⇒ Включити екранну клавіатуру.

Для Windows 10

Натиснути значок лупи пошуковому рядку прописати Клавіатура або

Натиснути Enter для запуску утиліти.

Win ⇒Параметри ⇒ Спеціальні можливості

Клавіатура ⇒ Включення екранної клавіатури

Робота здійснюється також, як з механічною клавіатурою.

Швидкий виклик екранної клавіатури

Якщо ви постійно використовуєте екранну клавіатуру, то буде незайвим для швидкого виклику закріпити її в панелі завдань або задати гарячі клавіші (можна те й інше).

Будь-яка запущена програма завжди відображається в панелі завдань де по ній потрібно зробити клік ПКМ в меню вибрати пункт, Закріпити в програму панелі завдань.

Стаття в допомогу, Як налаштувати панель завдань в Windows.

Щоб призначити гарячі клавіші знову ж в ПЗ натискаємо ПКМ по програмі ⇒ сплив меню ще раз ПКМ, але по вкладці Екранна клавіатура ⇒ з’явиться наступне вікно де потрібно вибрати вкладку Властивості.

У віконці властивостей, ставимо курсор на пункт швидкий виклик, після натискаємо утримуючи клавішу Ctrl в поле швидкого виклику з’явиться комбінація виду Ctrl + Alt +, тут потрібно буде підставити будь-яку букву натиснути кнопки Застосувати ⇒ ОК.

Тепер для запуску програми потрібно буде натиснути 3 клавіші, наприклад, у мене це Ctrl + Alt + M.

Дані 2 методу застосовні до будь-якої операційної системи Windows.

Віртуальна клавіатура онлайн

На спеціальних сайтах, що надають безкоштовне використання клавіатури можна працювати з текстом друкуючи за допомогою мишки після чого скопіювавши його Ctrl + C, а потім вставивши Ctrl + V в потрібне місце на вашому комп’ютері.

Для прикладу подивіться ці сайти https://www.keyboard.su./; https://klaviatura.online.ua/ пропонують свої послуги.

Практично всі пошукові системи в своєму арсеналі мають ВК щоб кожен з нас міг задати запит незалежно від того чи є механічна клавіатура чи ні.

Яндекс

Google

Відеохостинг YouTube пропонує свій варіант вирт. кл.

Також зовсім не рідкість зустріти особливо на популярних ресурсах віртуальний вид пошуку. Як приклад інтернет-магазин https://www.ozon.ru/ і інші.

Завантажити віртуальну клавіатуру безкоштовно

Як я вже писав на початку статті є спеціальні програми, які можна завантажити як платно, так і безкоштовно.

За моєю прямим посиланням https://yadi.sk/d/bxWWCjPtqh2Ue ви можете завантажити портативну версію екранної клавіатури, яка не вимагає установки, її можна утримувати на різних знімних носіях для подальшого використання на будь-якому комп’ютері, що дуже зручно.

Рекомендую прочитати статті:

Платна віртуальна клавіатура

Не знаю хто може користуватися платними, коли є безкоштовні аналоги, але тим не менше вони є!

Ось один такий сайт, який пропонує купити реєстраційний ключ за ціною 950 гривень для використання ЕК. Але правда у них є 30 денний безкоштовний тестовий період.

Для тих кому цікаво, ось посилання: https://hot-virtual-keyboard.com/ru/download/

На цьому я завершую статтю, до нових зустрічей на блозі!

Ссылка на основную публикацию