Virtual Wi-Fi Router – безкоштовна програма для роздачі Wi-Fi з ноутбука

Будь-яка людина підтвердить, що в сучасному світі досить складно обходитися без гаджетів і іншої техніки. Але наскільки вони корисні, настільки вони іноді легко ламаються. Напевно ви стикалися з тим, що ваш маршрутизатор просто на просто «вмирав», хоча біди ніщо не віщувало.

І ось всі смартфони та планшети залишаються без інтернету, який тепер можна підключити прямим кабелем до ноутбука або ПК. Але у всіх же термінові справи: робота, реферат, важлива листування. І починається справжня війна за право посидіти в інтернеті без довгих завантажень, які пропонує вам мобільний інтернет.

Але якщо у вас є ноутбук, який не потрібно постійно носити за собою, то проблему відсутності апаратного роутера легко вирішити! А зробити це вам допоможе програма Virtual Wi-Fi Router, яка перетворить ваш пристрій в віртуальний маршрутизатор в кілька кліків.

Virtual Wi-Fi Router – безкоштовна програма для роздачі Wi-Fi з ноутбука

Про програму Virtual Wi-Fi Router:

Як і деякі «колеги по цеху», Virtual Wi-Fi Router відрізняється мінімальному набором функцій і легкістю в роботі. На жаль, поширюється тільки на англійській мові, тому Virtual Wi-Fi Router завантажити російською безкоштовно не вийти. Але не варто переживати, оскільки розібратися в програмі легко і тим, хто практично не знає міжнародної мови.

Ще невеликим мінусом є те, що користувачі більш сучасних версій Windows з цією програмою користуватися не зможуть, оскільки розроблена вона для сімки і на інших системах просто відмовиться працювати. Хоча іноді трапляються і винятки. Якщо все ж утиліта «не оре», то ознайомтеся на сайті з іншими програмами, які допоможуть створити віртуальну мережу.

Список програм для роздачі Wi-Fi з ноутбука

Налаштування Virtual Wi-Fi Router:

Сама установка не вимагає складних дій. Завантажуєте інсталяційний файл, вказуєте папку, в яку необхідно буде помістити файли, безпосередньо встановлюєте програму і перезавантажувати комп’ютер, коли вона встановиться.

Після цього відкрийте утиліту і натисніть на кнопку Configure поруч з кнопкою. Відкриється віконце, де і будуть перебувати всі необхідні для роботи настройки. Цих елементів, як ви побачите, всього два: ім’я віртуального роутера і пароль від мережі.

Його потрібно буде повторити двічі, щоб переконатися, що ви все ввели правильно. Складатися пароль може тільки з цифр і букв латинського алфавіту і повинен становити не менше восьми символів.

Тепер досить натиснути кнопку Start і ваш віртуальний маршрутизатор працює, саме час підключити всі гаджети до Wi-Fi.

Величезним плюсом цієї утиліти є те, що вона запускається автоматично з включенням вашого ноутбука, завдяки чому можна просто ліниво натиснути на кнопку включення і почекати, поки він запуститься.

Таким чином, Virtual Wi-Fi Router – це відмінна функціональна утиліта з мінімумом налаштувань, що не заважає їй ідеально працювати в якості віртуального маршрутизатора. Звичайно, згадаємо ще про один ваду: програма злегка перевантажена рекламою, яка буде часом спливати і доставляти вам дискомфорт, але її можна відключити, і більше турбувати вона вас не буде.

В цілому ж, утиліта Virtual Wi-Fi Router отримує від користувачів майже завжди позитивні відгуки і рідко працює зі збоями.

Ссылка на основную публикацию