(Вікіум) Тренажер Мозку Поліпшення Пам’яті на 50% за 2 тижні

Вікіум тренажер для мозку і концентрації уваги

Добрий день друзі. Кожній людині відомо, щоб бути сильним і мати красиву фігуру, необхідно за собою стежити. Це і зрозуміло, якщо людина не буде стежити за своїм здоров’ям, у нього можуть з’явитися різні хвороби. Також, щоб скинути зайву вагу і мати підтягнуту фігуру, необхідні фізичні вправи.

Особливо це стосується людей, які ведуть сидячий спосіб життя. А таких людей з кожним роком стає все більше. Зараз важку фізичну роботу все частіше виконують роботи. Звідси багато в чому і брак робочих місць. Що залишається робити людям? Займатися розумовою працею.

Але, зараз люди все більше лінуються. Прийшовши з роботи додому, лягають на диван і тупо дивляться телевізор. Наприклад, різні серіали. Можете не сумніватися, від перегляду серіалів, люди не розумнішають! 😉

Що цікаво, люди знають, щоб мати накочену фігуру – потрібно займатися на тренажерах або з гантелями! Але, вони забувають, що, необхідно не тільки качати м’язи, а й мізки! А як їх качати? Вирішувати різні завдання! Для цього створено досить багато різних головоломок.

Наприклад, той же Кубик Рубика, Змійка і інші. Добре в цьому сенсі допомагають шахи, шашки та інше. У радянські часи, прокачуванні мозку приділяли значно більше часу. Зараз же, люди звикли до комфорту, і прокачувати мізки, багатьом просто лінь. Але, якщо не качати мізки, вони починають атрофуватися.

Це позначається на пам’яті, логічному мисленні та інше. Якщо людина не покращує свою пам’ять, велика ймовірність, що в старості виникне старече недоумство, або, що ще гірше – Хвороба Айцгеймера! Взагалі, якщо у вас в роду є хтось, хто хворіє на цю хворобу, ви в зоні ризику!

Найдієвішим способом в цьому випадку, і є тренування пам’яті та логічного мислення. Можна почати вчити іноземну мову, а можна, вирішувати головоломки! Це і цікавіше, і веселіше! Особливо, коли вони побудовані в ігровій формі! Для цих цілей був створений унікальний сайт!

Вікіум тренажери для мозку

На даному ресурсі досить багато різних тренажерів, головоломок. Всі вони побудовані в ігровій формі, що робить процес занять більш захоплюючим. І, що найголовніше – розвивається ваша логіка, поліпшується пам’ять як на запам’ятовування речей, цифр, так і людських осіб. Люди, постійно займаються на даному сервісі, перестають забувати, куди вони поклали. Особливо, це стосується пенсіонерів. Я подібне явище дуже часто спостерігаю!

Що цікаво, в створенні сайту брали участь фахівці з МДУ і навіть іноземних вузів. Це вже заслуговує на довіру! Під час написання статті, на сайті зареєстровано 2070661 чоловік. Ось, послухайте, що кажуть творці сайту про своє дітище.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Відео для чого потрібні тренажери Вікіум

Також, творці сайту запевняють, результат від занять стане помітний вже через тиждень – два:

  1. За місяць занять ви станете краще фокусуватися на потрібній справі в 1,5 рази швидше.
  2. За тиждень тренувань ваша реакція стане вище на 15%.
  3. В середньому, пам’ять людини, що займається на цих тренажерах дві-три тижні, збільшується на 20-30%.
  4. Займаючись на тренажерах Вікіум два місяці, ваша пам’ять покращиться в два рази.

Звичайно, ці показники середні. Все індивідуально, залежить від самої людини і зусиль, які він буде докладати. Реєструючись на даному сервісі, вам пропонують заповнити невелику анкету. А саме, какао саме пам’ять ви бажаєте покращити? Ви зацікавилися? Подивіться відео, як працюють тренажери Wikium? Під час перегляду, ви будете вирішувати невеликі завдання і в кінці відео дізнаєтеся результат своєї роботи мозку.

Відео як працюють тренажери Wikium

Давайте перейдемо до реєстрації на сайті. Ввівши свою електронну адресу, у нас запитують, які навички потрібно нам розвинути? Наприклад, розглянемо навички уваги.

Галочки ставте самі, виходячи з того, які навички вам важливіше. Далі, продовжують питати, щоб підлаштувати програму під людини індивідуально.

Потім, у нас йдуть навички мислення.

Проходячи кожен тренажер, користувачеві нараховують бали – нейрони. Їх можна подарувати, придбати або використовувати. Це щось на зразок внутрішньої валюти. Кожен день, всім користувачам нараховують по 10 нейронів. Причому, в незалежності від активності. Дані бали дають вам можливість займатися на більш цікавих тренажерах або придбати преміум аккаунт. Також, нейрони нарахо
вуються за запрошення інших людей.

Я вже згадував, що крім тренажерів, покращує пам’ять вивчення іноземних мов. На сайті Wikium з’явився новий розділ, Вікіум Поліглот. Дана техніка дозволить вам прискорити процес вивчення іноземної мови.

Взагалі, на сайті існує Безкоштовний акаунт «Базовий», «Вічний» і «Преміум на рік». Вигідніше за все, тариф «Вічний». Потім йде «Преміум на рік». Самий не вигідний «тариф на місяць». Також, якщо ви оплатите два перших тарифу, і з якихось причин вам сервіс не сподобається, протягом 7 днів гроші можна повернути.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Якщо у вас багато балів, можна працювати з тарифом «Базовий» – безкоштовний. Наприклад, в меню «Тренажери» можна вибрати, що ви хочете поліпшити в своєму мозку. Увага, пам’ять, мислення або все це разом. Наприклад, пам’ять. Заходимо в меню, вибираємо «Тренажери» і переглядаємо доступні.

У розділі «Пам’ять» нам ясно, що чотири тренажера вільні і їх можна використовувати безкоштовно (недоступні тренажери позначені замком). Інші ж стануть вільними, якщо ви перейдете на платний аккаунт.

Вибираєте один з вільних, і починається тренування. Після заняття на тренажері, вам показують результат тестування. 

За нейрони вам дається певна кількість тренувань в день. Взагалі, досить тренуватися 15-20 хвилин в день для поліпшення мозкової діяльності. Але, чим більше підходів в день ви зробите, тим краще буде ваша пам’ять. Раджу спочатку позайматися кілька днів по безкоштовному тарифу, і, якщо вас все влаштує, вибрати один з платних (можна залишити тариф «Базовий», але, в цьому випадку, вам дадуть урізані можливості сервісу).

Можна вибрати тариф «Вічний» або «Річний», щоб дізнатися всі можливості мозкових тренажерів, позайматися днів п’ять, потім визначитися, потрібно вам це, чи ні? Якщо немає, повертаємо гроші!

Крім цього, якщо ви не бажаєте проходити навчання онлайн. Наприклад, у вас слабкий інтернет, можна придбати спеціальні курси з завданням щодо поліпшення пам’яті.

Покращуйте свою пам’ять і здоров’я! Успіхів!

Ссылка на основную публикацию