Віджети погоди для Андроїд

Всім привіт, шановні читачі. Сьогодні я зробив дуже цікаву добірку з віджетами погоди на мобільний пристрій на базі операційної системи Андроїд. Всі віджети з даної збірки, опублікованої нижче, є безкоштовними, і ви можете ними користуватися без будь-яких обмежень. В описі кожної програми є посилання на завантаження віджету погоди з офіційного магазину Google Play.

Важливо: рекомендую вам завантажувати додатки виключно з офіційного магазину Google Play. Не завантажуйте програми з неперевірених джерел, тому що є ймовірність того, що разом з програмою ви завантажте на свій мобільний Андроїд пристрій який-небудь вірус або троянську програму.

Також, в кінці статті я опублікував форму голосування, за допомогою якої ви зможете проголосувати за вподобаний вам віджет погоди для мобільного гаджета на базі популярної операційної системи Андроїд. Ваш голос може вплинути на вибір хорошого інструменту іншими читачами даного матеріалу.

Weather Animated Widgets

Завантажити додаток можна за цим.

Непоганий анімований віджет, які показує не тільки погоду але і поточний час. З все особливостей даного віджету погоди, хочеться виділити наступні:

 1. Як я вже згадував вище крім погоди, віджет показує поточний час в відео цифрових годин;
 2. Відображення погоди в відео красивою анімації;
 3. Розташування віджетів ви можете налаштувати на свій смак, як вам буде зручніше ними користуватися;
 4. Відображає прогноз погоди на сім днів вперед.

Завантажити цю програму віджет погоди ви може по посиланню, яке знаходиться вище.

Transparent clock weather

Завантажити додаток можна за цим.

Ще один непоганий віджет погоди. Як і попередній, цей віджет відображає не тільки погоду але і поточний час. Виділю такі цікаві можливості цього додатка:

 1. Можливість налаштовувати розмір віджету під свої потреби;
 2. Автоматичне визначення місця розташування і відображення погоди для даного місця розташування.

Погода Live

Завантажити додаток можна за цим.

Симпатичні віджет, для відображення погоди на вашому мобільному Андроїд пристрої. Має безліч різних функцій. Зазначу деякі з них:

 1. Повністю настроюється інтерфейс даного віджету. Ви можете налаштувати відображення інформації таким чином – як вам зручно;
 2. Погода відображається за допомогою гарної анімації, що символізує ту чи іншу погоду. Дуже красиво.

Завантажити віджет можете за посиланням вище.

WeatherPro

Завантажити додаток можна за цим.

Точне додаток для відображення прогнозу погоди на вашому мобільному гаджеті на базі операційної системи Андроїд. Даний віджет дозволяє дізнатися погоду в будь-якій точці планети. Крім все цих можливостей, також зазначу наступні:

 1. Можливість встановити віджет погоди на домашній екран пристрою, за умови що додаток не встановлено на SD карту;
 2. Додаток показує прогноз погоди на п’ять днів вперед;
 3. Додаток також показує час сходу і заходу сонця для поточного місця розташування.

Завантажити додаток можна з Google Play за посиланням вище.

3D Sense Clock Weather

Завантажити додаток можна за цим.

Досить функціональний додаток віджет для Андроїд гаджета. Крім погоди, даний програмний інструмент дозволяє показувати поточний час. З можливостей, якими володіє дана програма мабуть зазначу наступні:

 1. Візуально, цей додаток виконано в стилі популярного Sense. Для шанувальників подібного стилю, думаю, буде приємно використовувати такий віджет погоди;
 2. Зовнішній вигляд віджету можна змінювати на свій розсуд практично повністю. Налаштуйте зовнішній вигляд відображуваних даних на свій розсуд і смаку;
 3. Віджет, також “уміє” виводити різну, необхідну вам інформацію в необхідному місці в видимій частині віджеті.

GO Weather EX

Завантажити додаток можна за цим.

Непогане анимированное додатки для відображення віджетів з погодою. Дозволяє дивитися прогноз погоди від одних до п’яти діб. З можливостей відзначу наступні:

 1. Всі оновлення в додатку встановлюються автоматично. Вам не потрібно кожен раз перевіряти – чи є нові версії програми. Зробивши налаштування один раз, всі важливі оновлення ви будете отримувати автоматично;
 2. Можливість встановити гарний динамічний фон для віджета.

Animated Weather WidgetClock

Завантажити додаток можна за цим.

Ще один непоганий віджет, який буде вам показувати на робочому столі вашого мобільного Андроїд пристрою поточну погоду. Перерахую деякі функції програми:

 1. Додаток дозволяє дізнатися прогноз погоди на чотири дні вперед. Прогноз досить точний;
 2. Додаток визначає ваше поточне місце розташування і показує вам прогноз погоди згідно вашу розташування.

Посилання на завантаження програми з Google Play знаходиться вище.

Як я вже говорив вище – буду вдячний, якщо ви проголосуєте за той інструмент, який вам підійшов і який вам подобається. Ваш голос допоможе зробити вибір іншим користувачам.
На сьогодні у мене все, сподіваюся, ви знайшли для себе непоганий віджет погоди. Якщо стаття була для вас корисною, то можете поділитися нею в своїх акаунтах в популярних соціальних мережах. Також можете висловити свою думку в коментарях до цього запису. До зустрічі.

Ссылка на основную публикацию