Відсутній файл msvcp120.dll при запуску програм та ігор

Якщо ви тільки що встановили гру або програму, але не можете нею скористатися, так як Windows повідомляє про те, що запуск програми неможливий і в системі відсутній файл msvcp120.dll, ця інструкція допоможе усунути помилку і здійснити успішний запуск необхідного софта. Звертаємо вашу увагу, що в цій статті описані способи, що дозволяють вирішити проблему абсолютно безкоштовно.

Про що говорить подібна помилка?

У разі, коли система відмовляється проводити запуск тієї чи іншої програми, повідомляючи про відсутність msvcp120.dll, це говорить нам про те, що у вашому комп’ютері не встановлено розповсюджуваний пакет Microsoft Visual C ++. Це набір бібліотек DLL, створений і поширюваний компанією Microsoft абсолютно безкоштовно. Він містить найповніший набір файлів, необхідних для запуску самого широкого спектру ігор і програм на ПК під управлінням Windows. Завантажити цей пакет можна прямо з офіційного сайту Microsoft і для цього ми рекомендуємо скористатися цим посиланням. Файл msvcp120.dll, звичайно ж, входить до складу цього пакета.

Як виправити помилку з відсутністю msvcp120.dll?

Все, що вам буде потрібно для того, щоб здійснити запуск необхідної вам програми, це завантажити Пакет вторинного Microsoft Visual C ++, а після встановити його на ваш ПК. За наведеним вище, можна скачати виконуваний файл .exe. Створений він таким чином, що встановити його зможе абсолютно будь-який, навіть початківець користувач.

Вам необхідно:

  • Завантажити файл .exe по цим посиланням з офіційного сайту Microsoft.
  • Запустити файл і слідувати покроковим інструкціям установника.
  • Дочекатися повного завершення процесу установки. Під час нього в систему буде додано кожен файл DLL, який відсутній на вашому ПК. Серед них обов’язково буде міститися і необхідний вам msvcp120.dll. Файли, що вже містяться в системі, будуть паралельно оновлені до актуальних версій.
  • Перезавантажити комп’ютер і спробувати знову запустити програму, що повідомляла про відсутність msvcp120.dll.

Після цієї процедури ваш ПК перестане повідомляти про відсутність msvcp120.dll і видавати всі подібні помилки.

важливе попередження

Зверніть увагу, що останнім часом значно збільшилася кількість недобросовісних сайтів, які пропонують скачати ті чи інші файли DLL окремо від повного пакета (наприклад, окремо файл msvcp120.dll). Завантажити їх пропонують за певну плату. Найчастіше подібні пропозиції містять злоякісний код, віруси або є банальним шахрайством. Пам’ятайте про те, що компанія Microsoft поширює всі файли DLL (і msvcp120.dll в тому числі) самостійно і абсолютно безкоштовно.

Також хочемо зазначити, що в мережі міститься велика кількість інструкцій, що пропонують скачати необхідний вам файл (наприклад, msvcp120.dll) окремо і вручну помістити його в певну папку. Цей спосіб ми рекомендуємо дійсно досвідченим користувачам і всі дії ви робите на свій страх і ризик. Використання цього методу може не тільки не усунути помилку, але і стати причиною появи декількох додаткових.

Ссылка на основную публикацию