Відсутній файл msvcp100.dll. Що це за помилка і як її виправити?

З подібною помилкою може зіткнутися практично будь-який користувач ПК. Адже кожен постійно – або встановлює на свій комп’ютер або ноутбук, особливо це стосується ігор. Помилка про недостатньому файлі msvcp100.dll в більшості випадків з’являється саме при першому запуску гри або програми відразу після її установки.

У даній статті ви дізнаєтеся що означає повідомлення «Запуск програми неможливий так як відсутній msvcp100.dll», де скачати цей файл і з – за чого його може не вистачати, адже ніхто нічого не видаляв.

Що значить помилка з відсутнім файлом msvcp100.dll?

Як можна зрозуміти з тексту помилки йдеться про недостатній файлі. Але що це за файл? Відповідь проста – це файл однією з важливих системних бібліотек Microsoft Visual C ++. Вона необхідна для роботи всіх додатків, в тому числі й ігор, які створені з її участю.

Відсутній файл msvcp100 dll що це за помилка і як виправити?

До речі кажучи, помилка може бути не тільки з – за файлу msvcp100.dll. Не рідко, коли додаток лається на бракуючий файл msvcp110.dll, msvcp120.dll і msvcp140.dll.

Відсутній файл msvcp110.dll

Відсутній файл msvcp120 .dll

Відсутній файл msvcp140.dll

Все це файли різних версій системної бібліотеки Microsoft Visual C ++.

Як виправити помилку

Щоб вирішити цю проблему не радимо вам намагатися скачати відсутній файл де – то в інтернеті окремо. Найправильніший варіант – встановити актуальну версію всій бібліотеки Visual C ++.

Взяти її можна або на диску або образі диска з грою, яка при запуску видає цю помилку, або завантажити на офіційному сайті компанії Microsoft, або завантажити файл, в який ми помістили всі версії Vicsual C ++. Він все встановить і зареєструє автоматично.

Всі пакети в одному файлі:

Скачаний архів потрібно розпакувати і запустити єдиний виконуваний файл. Установка і реєстрація всіх пакетів відбудеться автоматично.

Або пробуйте по черзі, починаючи з першого посилання, завантажувати та встановлювати оновлення версій Visual C ++.

Після переходу за посиланням вам потрібно буде натиснути на велику червону кнопку «Завантажити». Підходить дана версія пакету для всіх версії Windows.

Сайт для скачування інсталяційного пакету з файлами msvcp100.dll, msvcp110.dll, msvcp120.dll, msvcp140.dll

Вибір файлу установки відповідно до розрядністю вашої операційної системи

Далі вибрати інсталяційний пакет в залежності від розрядності операційної системи:

  • vc_redist.x64.exe – для 64 бітної Windows;
  • vc_redist.x86.exe – для 32 бітної Windows.

Завантаживши файл установки, запускайте його, погоджуйтеся з умовами ліцензії і тисніть «Встановити».

Ссылка на основную публикацию