Відстеження виправлень в Excel

Excel містить дуже корисний інструмент, який дозволяє відстежувати виправлення, що вносяться в робочу книгу. Наприклад, Ви можете віддати свою роботу іншому користувачеві на рецензування, а потім забравши її назад, подивитися які зміни були внесені. У цьому уроці ми навчимося відстежувати виправлення в робочій книзі Excel, а також створювати Журнал змін.

Припустимо, Вас попросили відкоректувати або виконати спільно з колегами роботу над однією робочою книгою Excel. Якщо є роздрукований примірник, можна взяти червону ручку і виправити недоліки, відзначити орфографічні помилки або додати коментарі на полях. Microsoft Excel дозволяє здійснювати все це в електронному вигляді за допомогою режиму відстеження виправлень.

Загальні відомості про відстеження виправлень в Excel

Коли режим відстеження виправлень включений, кожна клітинка, в якій відбулися зміни, буде виділена особливими межами і покажчиком. При наведенні курсора на зазначену осередок Ви побачите деталі виправлення. Це дозволяє Вам і іншим рецензентам стежити за тим, щоб все було виправлено, перш ніж стверджувати остаточну версію книги.

Існує ряд виправлень, які Excel не може відстежувати. Перед використанням даної опції радимо Вам ознайомитися на сайті компанії Microsoft зі списком змін, які.

Ви не зможете використовувати режим відстеження виправлень, якщо робоча книга включає в себе таблиці. Щоб видалити таблицю: виділіть її, перейдіть на вкладку конструктор, а потім виберіть команду Перетворити в діапазон.

Як включити режим відстеження виправлень

  1. на вкладці рецензування натисніть команду виправлення, а потім у випадаючому меню виберіть пункт виділити виправлення.
  2. У діалоговому вікні виправлення встановіть прапорець відстежувати виправлення. Переконайтеся, що обраний пункт Виділяти виправлення на екрані, а потім натисніть OK.
  3. Якщо з’явиться запит для підтвердження збереження книги, натисніть ОК.
  4. Режим відстеження виправлень буде включений. Тепер будь-яка відредагована осередок буде позначатися кольоровий кордоном і трикутником в верхньому лівому кутку. Якщо рецензентів кілька, кожному з них буде присвоєно свій колір.
  5. Виберіть будь-яку відредаговану осередок, щоб побачити перелік внесених змін. У наступному прикладі ми змінили вміст комірки E6 з “?” На “Андрій”.

При включенні режиму відстеження виправлень книга автоматично стає загальною. Суттю загального доступу до робочих книг є можливість їх зберігання там, де відразу кілька користувачів зможуть одночасно відкривати і редагувати її. Крім цього, Ви можете відстежувати виправлення як в локальній, так і в особистому копії книги.

Винесення всіх виправлень на окремий лист

В Excel є можливість переглядати зміни на окремому аркуші, який називається Журнал змін. В даному журналі наводиться список всіх змін в книзі, включаючи старе значення (Колишнє вміст комірки) і значення (Поточний вміст комірки).

  1. Збережіть робочу книгу.
  2. на вкладці рецензування виберіть команду виправлення, а потім у випадаючому меню натисніть виділяти виправлення.
  3. У діалоговому вікні виправлення встановіть прапорець Вносити зміни на окремий аркуш, потім натисніть OK.
  4. Виправлення будуть приводитися на окремому аркуші з назвою Журнал.

Щоб видалити Журнал змін з робочої книги Excel, можна або зберегти книгу, або зняти прапорець Вносити зміни на окремий аркуш в діалоговому вікні виправлення.

Ссылка на основную публикацию