Відкриваємо параметри WIndows (Віндовс) 10, виправляючи помилку

Параметри Windows 10 відкриваються трьома способами: з центру повідомлень, меню «Пуск» або комбінацією клавіш Win + I.

Часто користувачі «десятки» стикаються з проблемою, яку розробники Microsoft назвали Emerging Issue 67758. Чи не відкриваються параметри виправляються необхідні інструменти.

Відновлюємо роботу параметрів Windows 10

Microsoft створила спеціальну утиліту для того, щоб повернути параметри «десятки» в робочий стан. На жаль, вона більше недоступна для скачування на офіційному сайті. Проблему пофіксити в нові оновлення (починаючи з KB3081424), і потреби в утиліті більше немає.

Інструмент для виправлення помилки з параметрами впроваджений в засіб усунення несправностей. Його можна відкрити двома способами: через параметри або Панель управління. Так як перший спосіб у нас відпадає, зайдемо в Панель управління. Як це зробити – в нашій статті.

Вибираємо розділ «Усунення неполадок».

Далі натискаємо на «Перегляд всіх категорій».

Відкриється меню з усіма видами діагностики, які можна зробити на цьому комп’ютері. Нам потрібен інструмент «Додатки з магазину Windows». Запустіть діагностику і дотримуйтесь інструкцій (потрібно постійно натискати «Далі»). При наявності помилки Emerging Issue 67758 засіб виправить її і, швидше за все, попросить перезавантажити комп’ютер.

Важливо! Після виправлення помилки встановіть останні оновлення «десятки», щоб не повертатися до проблеми знову.

Допоміжні засоби

Якщо параметри Windows 10 не відчиняються після попереднього фікса, спробуйте відновити файли операційної системи. У командному рядку прописуємо команду Dism / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth. Як запустити командний рядок від імені адміністратора – читайте тут.

Ще один спосіб – створення нового користувача Windows. Можливо, параметри з якихось причин не відкриваються саме в вашому профілі.

Описаний метод з діагностикою повинен вирішити проблему. Часто допомагає відновлення файлів і створення нового користувача. Важливо встановити останні оновлення ОС, де вирішена проблема з не відкриваються параметрами.

Ссылка на основную публикацию