Відкрити файл DWG онлайн

Файли з розширенням DWG створюються певною програмою для проектування AutoCAD. Як правило, це креслення і 3D-моделі. Коли виникає необхідність перегляду таких файлів без використання програми, на допомогу приходять онлайн-сервіси.

Спосіб 1: A360 Viewer

Цей додаток підтримує 50 типів файлів, в тому числі з розширенням DWG. Розроблено і підтримується компанією Autodesk, яка є і розробником AutoCAD.

У вікні завантаження сервісу доступні два способи вибору файлів. Перший – за принципом Drag and Drop, коли за допомогою миші вихідний файл перетягується на вказане поле зліва. У другому пропонується вибрати файл в комп’ютері, клацнувши на «Select File» або скористатися одним з файлових онлайн-дисків «Dropbox», «Box» і «Google Drive».

Вікно програми після завантаження файлу з розширенням DWG

Тут можна перемикатися між 2D і 3D видами. Доступні функції масштабування і вимірювання, друку, присутній менеджер шарів. Очевидним плюсом є повноекранний режим. З недоліків можна відзначити відсутність російської мови.

Перейти до роботи з сервісом A360 Viewer

Спосіб 2: Sharecad

ShareCAD дозволяє переглядати файли креслення або 3D-моделі з розширенням DWG.

Після завантаження файлу відкривається вікно креслення.

Присутні функції масштабування, друку, зміни фону на чорний колір, менеджер шарів. Окремо слід відзначити можливість відображення ліній з вагою або без, як в самій програмі AutoCAD.

До очевидному перевазі можна віднести підтримку російської мови.

Спосіб 3: PROGRAM-PRO

Цей додаток дозволяє переглядати безліч типів файлів, в числі яких є формат DWG. На сторінці ресурсу перераховані всі підтримувані файли.

За допомогою кнопки «Огляд» можна завантажити файл DWG для перегляду.

Є інструменти для масштабування, центрування креслення.
Область для перегляду невелика. Однак якщо клацнути на значок «Sharecad.org» на полі креслення, відкриється вікно сайту «Sharecad» з повноекранним відображенням поточного креслення.
Недоліком є ​​обмеження розміру завантаження, який становить 50 Мб.

Перейти до роботи з сервісом PROGRAM-PRO

В цілому, онлайн-сервіси A360 Viewer, Sharecad і PROGRAM-PRO забезпечують достатню функціональність для перегляду файлів з розширенням DWG. Останні два мають інтерфейс російською мовою. У свою чергу, A360 Viewer надає можливість редагування після реєстрації на сайті. Також він не має обмежень за розміром завантаження, на відміну від двох інших додатків, в яких він становить 50 Мб.

Ссылка на основную публикацию