Відключення стеження в Windows 10. Налаштування параметрів Windows

Компанія Microsoft кожен раз виробляє оновлення своїх продуктів. З такими оновленнями збільшується функціональність кожного продукту, що безсумнівно радує користувачів. Однак, є і темна сторона у нових продуктів.

Наприклад, нова система Windows 10 виконує прекрасну роботу і в той же час порушує умови приватності даних будь-якого користувача. При цьому збір інформації в новій «Десятці» відбувається різними способами, і для отримання інформації компанія може дізнатися навіть про те, скільки разів ви натиснули на ту чи іншу клавішу. Саме тому багато користувачів починають задаватися питанням як відключити стеження в Windows 10.

Які відомості збирає Microsoft і для чого

Компанії Microsoft збирає дані:

  1. Особисті дані юзера включаючи вміст електронної пошти і даних листування з усіх програм спілкування.
  2. Найбільш відвідувані сторінки в інтернеті, для подання індивідуального захисту в інтернеті.
  3. Популярні співрозмовники в Skype.
  4. Постійне місце розташування клієнта компанії, для подання найсвіжіших новин та реклами саме для регіону користування.
  5. Передає дані користувача, які вводяться в ПК за допомогою рукописного введення.
  6. Збирає дані користувача з синхронізації контактів і календаря.
  7. Стежить за проведеними операціями в комп’ютері, а також за проведеними діагностиками.

При цьому всі параметри даних, які збирає компанія Microsoft чітко прописані в угоді, з яким погоджується кожен користувач при установці операційної системи.

Юристи збір такого переліку даних розкритикували як сильне втручання в особисте життя. Компанія ж запевнила, що дані збираються для оптимізації роботи системи і додатків.

Варто пам’ятати особливий факт, що в США, на вимогу уряду або служби безпеки, компанія Microsoft зобов’язана передати всі дані на запитуваної людини. Таким чином, кожен клієнт системи особисто збирає всю детальну інформацію на себе.

Найкращим рішенням в такій ситуації є не здійснення оновлення системи до 10 версії і залишитися працювати більш ранніх системах.

Однак, якщо клієнт вже почав виробляти оновлення системи і нову установку слід пам’ятати про те, що параметри безпеки можна налаштувати.

Налаштування параметрів стеження в Windows 10

У першому випадку настройка відбувається безпосередньо при установці системи. Відключити інструменти стеження в Windows 10 можна шляхом відмови від використання стандартних параметрів.

Після вибору настройки параметрів необхідно провести відключення всіх функцій простим пересуванням прапорців.

Виконавши всі вимоги необхідно перейти на наступну вкладку, де настроювач запропонує ввести свої особисті дані авторизації від облікового запису Microsoft.

Не варто поспішати реєструватися або вводити дані. Потрібно пропустити цей крок. Кращим рішенням буде використання локального облікового запису.


Для перетворення стандартної облікового запису від Майкрософт в локальну необхідно перейти в «Параметри», потім вибрати розділ «Ваш обліковий запис» і у вікні вибрати рядок увійти з локальної обліковим записом. Далі необхідно довіритися помічникові настройки входу і здійснити вхід в запис по рекомендованим параметрам.

Простими параметрами і особливою уважністю користувач при установці системи відключить стеження Windows 10.

Відключення параметра стеження в Windows 10

А що ж робити користувачам, у яких вже давно пройшла установка системи і використовуються рекомендовані параметри. У таких ситуаціях виправити становище можна при використанні спеціально призначеної програми, яка носить назву AntiKeyLogger Win 10.

щоб відключити шпигуна Windows 10 необхідно запустити програми виконання команд. Робиться це простим натисканням поєднуваних клавіш Win + R. У віконці, що з’явилося необхідно ввести команду regedit.

Що з’явилося вікно редактора реєстру дозволить зробити деякі операції, необхідно слідувати інструкції на фото, і додатково в гілці Services вибрати підкатегорію Dmwappushsvc. У правій частині вікна, для значення Start потрібно виставити параметр 4.


Далі необхідно завантажити програму і зробити її запуск. У який з’явився після запуску вікні необхідно ввести «ТАК» і укласти все це простим натисканням кнопки «Enter».

Далі вводиться знову згоду клавішею Y і Enter. Після перезавантаження комп’ютера відключення деяких параметрів відбудеться в автоматичному режимі.

Відключення встановлених додатків

Найголовніше, кожен користувач повинен повністю уникнути роботи з деякими стандартними додатками для відключення спостереження в Windows 10.

До таких додатків ставляться браузер, програвач і галерея зображень. Для кращої безпеки слід встановити сучасні аналоги даних програм. Відключення програм відбувається через консоль управління.

Якщо ж користувач не буде встановлювати альтернативні програми і вирішує використовувати стандартний браузер, необхідно провести відключення стеження за всіма діями користувача в інтернеті.

Щоб зробити це необхідно запустити браузер Edge. Далі потрібно перейти по меню Додаткові дії-Настройки-Подивитися додаткові параметри і включити відправку HTTP-заголовків «Do Not Track». Крім цього необхідно провести відключення відображення пропозицій вводяться пошукових запитів.

Додатковий спосіб відключення стеження в Віндовс

щоб відключити шпигуна Windows 10 можна прописати дані параметри в hosts файлі. Доступ до файлу доступний через командний рядок. Запустити командний рядок можна через Пуск. Або за допомогою поєднання клавіш Win + R і ввести у вікні команду cmd. Після запуску командного рядка користувачеві необхідно прописати шлях до хост-файлу C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \ hosts.

Вбудований додаток Cortana є елементом стеження в Windows 10. Пов’язано це з тим, що додаток збирає такі дані як

 • Поштове листування користувача;
 • Місцезнаходження користувача і його точні координати;
 • Відомості про плановані проведення заходів згідно з календарем;
 • Дані про вчинені розмов з користувачами.

Крім цього, додаток збирає додаткові параметри про часу будильника, музика на ПК, список програм та ігор. Сьогодні для користувачів російського регіону такий додаток не підтримується.

Однак, найближче майбутнє обіцяє виробником запустити налаштування програми та зробити його працездатним. Тому доцільним дією користувача буде видалення додаток зі свого комп’ютера.
Кожному користувачеві варто пам’ятати про те, що відключення оновлення системи і безпеки системи дозволяють відключити стеження в Windows 10. Відключення рідного інструменту безпеки необхідно для того, щоб він не відправляв дані про роботу системи в компанію.

Раніше провести відключення було можливо через «Параметри», де потрібно вибрати вкладку «Захисник Віндовс» і переключити плазунів в положення вимкнено.

Останні оновлення Windows 10 скасували вимикання захисника Windows користувачем.

Ссылка на основную публикацию