Відключаємо брандмауер Windows 7. Інструкція з відео

Що таке брандмауер

Брандмауер в Windows, також відомий, як глуха стіна або фаєрвол, він блокує доступ до нашого комп’ютера з мережі інтернету або нашої локальної мережі. Брандмауер в Windows почав встановлюватися за замовчуванням, починаючи з XP SP 2 і зазвичай він включений за замовчуванням. Перед установкою, деяких програм доводиться відключати фаєрвол, але не відключайте його назавжди, так як ваш Windows 7 буде не в безпеці.

Як відключити брандмауер

   1. Заходимо в пуск і в рядку пошуку вводимо брандмауер
   2. Вибираємо пункт «Брандмауер Windows» і натискаємо ліво кнопкою миші на нього. 
   3. Ви потрапляєте в настройки брандмауера Windows 7, якщо ви бачите зелені галочки, значить він у вас включений, для його відключення, натискаємо лівою кнопкою миші на «Включення і відключення брандмауера Windows»
   4. З’являється вікно з настройками нашого фаервола, для його відключення ставимо галочки в двох місцях, навпаки «Відключити брандмауер Windows» і натискаємо на кнопку Ок. 
   1. Потім у нас з’являється вікно налаштувань, з червоними хрестиками – це значить, що ми все зробили правильно і ми відключили наш брандмауер. 

Як включити брандмауер

Щоб назад включити брандмауер, заходимо в налаштування брандмауер Windows, натискаємо по пункту «Включення і відключення брандмауера Windows», потрапляємо в налаштування і ставимо дві галочки навпроти пунктів «включення брандмауера Windows» і натискаємо Ок. 

Якщо ви все зробили правильно, то у вас повинні з’явиться зелені галочки. 

Як відключити служби брандмауера

   1. Для відключення безпосередньо самої служби брандмауера Windows, заходимо в Пуск, в рядку пошуку вводимо служби і натискаємо на посилання зі службами. 
   2. У нас відкривається вікно зі службами, знаходимо «Брандмауер Windows» і натискаємо на службу правою кнопкою миші і натискаємо на властивості.
   3. У віконці, що з’явилося в графі тип запуску вибираємо відключена, натискаємо на кнопку зупинити і потім на кнопку ок.
   4. Вітаю, наш брандмауер повністю відключений!

 

Ссылка на основную публикацию