Відключаємо апаратне прискорення в Яндекс браузері – інструкція

Що робити якщо перестало працювати відео, додатки в браузері, або виникли проблеми з показом елементів на сторінці, виконаних за допомогою HTML5 або Flash. Не поспішайте його заново. Існує два способи вирішення. Розглянемо, як відключити апаратне прискорення в Яндекс браузері.

Що це таке

У браузері функція, що дозволяє плавно завантажувати сторінки, називається апаратне прискорення (АУ). Збільшує продуктивність відеокарти. Спочатку активована у всіх браузерах.

Що зробити в першу чергу

Перевірте актуальність драйверів відеокарти. Оновлення їх при необхідності. Встановіть останню стабільну версію. Детально про це написано в статті: «Який драйвер потрібен відеокарти». Оновлення Flash Player.

А чи потрібно це

Використовуйте відключення в крайніх випадках. Якщо оновлення драйверів не допомогло, вимкніть АУ. Як це зробити? Існує два способи:

  1. Відключення в настройках браузера;
  2. У секретному розділі.

Думки з приводу АУ неоднозначне. Деякі користувачі вважають, що його включення збільшує число багів. Це призводить до збоїв роботи відео. Розглянемо докладно як відключити або включити цю функцію.

відключення

Апаратне прискорення обробляє контент на сайтах. При збої, пов’язаних з відтворенням відео Не вимикайте АУ повністю. Вимкніть кілька функцій, що впливають на прискорення. Розглянемо докладніше як це зробити.

Використовуйте налаштування браузера

Відкрийте «Меню» справа вгорі (три горизонтальні смуги). далі: відкриваємо: Деактивувавши пункт як на скріншоті: Перезапускаємо браузер. Якщо проблема не вирішилася переходимо до наступного кроку

експериментальний розділ

Яндекс Браузер оснащений прихованими настройками, що знаходяться на стадії тестування. Вони не використовуються в основній версії. Розробники не несуть відповідальності за стабільність роботи при їх використанні.

Всі зміни в прихованих налаштуваннях скидаються.

Виконайте наступне: У пошукове поле прописуємо по черзі такі команди. Встановіть значення «Disabled» (вимкнено) для АУ відео. Перевизначите програмний рендеринг (отримання зображення за моделлю використовуючи програму). Деактивуйте графічний процесор обробляє 2D. Вимкніть растеризування контенту GPU. Перезапустіть оглядач. При появі помилок скиньте настройки за замовчуванням:

Змінюйте описані вище значення по одному. Перезапускайте оглядач для перевірки стабільності роботи.

Деактивация АУ Flash

На сторінці в п’ятому пункті є ролик для перевірки працездатності. далі:

Як включити апаратне прискорення в Яндекс браузері

У браузері відкрийте (було розглянуто на початку статті) «Меню» – «Налаштування». Встановіть галочку напроти пункту «Включити прискорення». Виконайте перезапуск, щоб активувати зміни.

Включення в секретному розділі

Пропишіть: browser: // flags. Для всіх розглянутих функцій встановлюємо положення «Enable» (включити). Активуємо програмний рендеринг. Активуйте растеризування. Встановлюємо значення як на скріншоті: Число потоків растрового зображення пропишіть в залежності від числа ядер CPU. При наявності підтримки багатопоточності, наприклад, є два ядра і чотири потоки – встановіть значення чотири. Активуйте можливість збереження сторінці в MHTML форматі. Чи збережеться одним файлом. Увімкніть роботу протоколу QUIC (передає кілька потоків даних між двома комп’ютерами. Збільшує швидкість з’єднання. Зробіть краще 2D графіку. Увімкніть, обробну дані і вирішальну проблему з закриттям вкладок і зависанням. Активуйте растрові потоки для прискорення завантаження зображень. Встановіть значення чотири. Увімкніть Simple Cache механізм для збільшення швидкості роботи оглядача.

висновок

Описані вище дії допоможуть позбутися від збоїв в Яндекс браузері, зроблять роботу швидше. Якщо способи не допомогли, переустановите драйвер відеокарти, або відкотити його до попередньої стабільної версії.

Ссылка на основную публикацию