Відгук про Kwork і огляд сервісу – це магазин і біржа фріланс послуг

Всім привіт, сьогодні я хочу поділитися з Вами своїм досвідом роботи з магазином і біржею фріланс послуг Kwork. Якщо хто не знає Kwork – це сервіс, на якому можна замовити практично будь-яку послугу, яку можна виконати віддалено, або самому розмістити оголошення (кворк) на надання своїх послуг.

Цей сервіс з’явився відносно недавно, але вже придбав популярність і заслужив довіру багатьох користувачів. У зв’язку з його популярністю я, звичайно ж, вирішив спробувати попрацювати з цим сервісом. У цій статті я напишу свій відгук про Kwork, розповім про те, що це за сервіс, зручно і вигідно їм користуватися, так як на поточний момент досвід у мене вже є, як в ролі покупця, так і в ролі продавця.

Що таке Kwork?

Kwork – це сервіс, який виконує роль магазина і біржі фріланс послуг. За допомогою даного сервісу Ви легко можете знайти і замовити практично будь-яку послугу, яку можна виконати віддалено. Також якщо Ви володієте якимись знаннями, навичками або вміннями, і при цьому хочете заробити через інтернет, то Ви можете розмістити свого роду оголошення (кворк) на надання своїх віддалених послуг (які послуги, розглянемо трохи нижче).

Кворк – це як би товар, у нього є покупці і продавці. Ви можете виступати і в ролі покупця, і в ролі продавця.

особливості Kwork

У даного сервісу є особливість, практично всі послуги надаються від 500 гривень. Таким чином, дана особливість робить його унікальним, в частині вигоди для покупців, відразу скажу, що це не означає, що Ви отримаєте погану якість виконання послуги (детальніше про якість поговоримо трохи нижче), Там багато професійних виконавців, в деяких випадках Вам буде здаватися, що Ви віддали копійки за отриманий результат, якщо порівнювати з якимись вузькоспеціалізованими компаніями, сервісами, студіями. Для продавців вигода буде в кількості, тобто якщо вартість послуги на кворк 500 гривень, а за фактом на ринку вона коштує набагато дорожче, професійного продавцеві вигідніше зробити сотню кворков (не завдаючи шкоди якості), Ніж 1-2 замовлення, якщо залучати покупців іншими способами, але з більшою ціною.

Ще до особливостей я б відніс зручну реалізацію цього сервісу, до того ж він повністю автоматизований. А також він надійний, сервіс дає 100% гарантію повернення коштів у разі зриву замовлення. Іншими словами, продавці не зможуть обдурити покупця, взявши гроші і не виконавши замовлення, або виконавши, але не так, як потрібно. Всі кошти, внесені покупцем, залишаються на проміжному рахунку, до підтвердження (або скасування) Виконання послуги самим покупцем.

Kwork, як було вже зазначено – це також біржа фріланса. Іншим словами, якщо Ви не знайшли потрібний кворк (послугу, товар), Ви можете розмістити завдання на біржі, а фрілансери будуть самі надсилати Вам пропозиції, Вам залишиться тільки вибрати вигідне і вподобане Вам.

Які послуги є на Kwork?

Зараз давайте поговоримо про те, які послуги можна знайти на сервісі кворк, і, відповідно, якщо Ви фрілансер, тобто хочете заробити, які послуги можна там розміщувати.

Як було вже зазначено, Kwork – це магазин, і там є практично все послуги, які можна виконувати віддалено.

Найпопулярніші послуги на Kwork

 • Створення і доробка сайтів;
 • Налагодження та аудит сайтів;
 • Просування сайтів (посилання, соцмережі, статті і так далі);
 • Дизайн і розробка логотипів, банерів, іконок, візиток і інші види графічного дизайну;
 • Створення, оформлення та ведення груп в соціальних мережах;
 • Створення, редагування та монтаж аудіо та відеороликів;
 • Написання статей, набір і переклад тексту;
 • Комп’ютерні послуги (допомогу з налаштування, діагностика, вибір ПК і т.д.);
 • Розробка і доробка скриптів, програм і т.д .;
 • Різні послуги в сфері юриспруденції та бухгалтерського обліку;
 • І багато інших, про які я просто не знаю.

Якщо Ви шукаєте дешеві варіанти з якихось подібних послуг, рекомендую пошукати їх на Кворк. Також якщо Ви володієте якимись знаннями і навичками в перерахованих сферах, я знову рекомендую Вам Кворк, так як це дуже зручний, автоматизований і надійний сервіс.

Якість послуг на Kwork

Тут зрозуміло, що якість послуг на Kwork залежить від виконавця, якщо він професіонал своєї справи, то Ви отримаєте дуже якісну послугу, за дуже маленькі гроші. Але в той же час, можна нарватися на несумлінного виконавця, який послугу надасть, звичайно, але не з тією якістю, яка Ви очікували. Тому розробники в Kwork передбачили рейтинг, як покупця, так і продавця.

Рейтинг продавця безпосередньо залежить від відгуків його клієнтів, і таким чином, якщо продавець виконує послуги неякісно, ​​то у нього можуть бути негативні відгуки про його послуги, в результаті його рейтинг буде низьким, до таких продавцям, звичайно, не потрібно звертатися, та ніхто і не буде . Тобто відбувається природний відбір, кращі витісняють гірших.

Рейтинг покупця грунтується на його покупках, тим самим, продавець може бачити, наскільки покупець досвідчений і активний на Kwork, чи варто йому довіряти або може бути до нього потрібно поставитися з по-особливому (наприклад, якщо це недосвідчений покупець, який не володіє необхідними знаннями, і йому потрібна Ваша допомога в більш детальному форматі).

З досвіду можу сказати, що якість послуг в більшості випадків на дуже хорошому рівні, буквально пару раз я наражався на неякісне виконання послуги, точніше, на невиконання, в результаті, грошики я, звичайно ж, не втратив, а ось кілька днів, в очікуванні результату, так. В обох випадках я довірився новачкам, так як новачки можуть надавати послугу за нижчими цінами, ніж коштує аналогічна послуга у продавців-професіоналів, це вони роблять, щоб набрати рейтинг і досвід в системі, і, відповідно, напрацювати потенційну клієнтуру. Тому у випадках, якщо я не знайшов відповідного кворка у продавців-професіоналів, я обов’язково переглядаю послуги новачків, де можна знайти дійсно непогані пропозиції. В результаті у мене були як успішні замовлення у новачків, так і не дуже, які я озвучив раніше.

На захист новачків скажу, що новачкам дуже важко вибитися в топ і набрати клієнтуру і рейтинг, так як топ зайнятий продавцями професіоналами (так в принципі на всіх біржах фріланса), Хоча новачки по суті також можуть бути професіоналами своєї справи. Тому вони змушені йти на зниження ціни або розширення спектра послуг за ті ж гроші і так далі.

Якщо Ви будете працювати в ролі продавця на кворк, то я Вам як раз і раджу, для того щоб набрати перших клієнтів, рейтинг та відгуки, робити рівно те, що я сказав вище: надавати послуги в розширеному варіанті за ті ж гроші, надавати бонуси , виставляти мінімальну ціну, надавати послуги швидко і в високій якості, халтурити не можна.

Крім того, якщо виконавець виконав замовлення неякісно або не так, як потрібно, або не в повному обсязі, Ви завжди можете повернути його на доопрацювання, а в разі, якщо продавець буде оскаржувати Ваші вимоги, завжди можна подати заявку в арбітраж, особисто я з цим не стикався, але як кажуть, сервіс дуже часто стає на бік покупця, змушуючи тим самим продавців надавати послуги більш якісно.

З іншого боку, продавцеві, звичайно ж, буде нелегко зіткнутися з прискіпливим покупцем, але на цей рахунок є захист, в описі кворка, тобто своєї послуги, обов’язково вказуйте всі спірні моменти, які можуть виникнути, щоб покупець не зміг зажадати більше від Вас, ніж це заявлено в кворке.

Мій досвід роботи з Kwork

Я маю нехай невеликий, але все ж досвід роботи на кворк, як в ролі покупця, так і в ролі продавця.

Почну з ролі покупця.

Сервісом Kwork я дуже задоволений, так як саме на ньому я замовляв послуги в сферах, де я не сильний, наприклад, в графічному дизайні, так на кворк я замовляв обкладинки для своїх книг «Шлях програміста T-SQL» і «Як стати програмістом? 14 порад по досягненню поставленої мети », результат мені дуже сподобався, сподіваюся, дизайн книжок Вам також сподобався. І за все це я заплатив 500 гривень за кожну обкладинку! Я спеціально дізнавався (приценивался), Скільки коштує обкладинка для книг в спеціальних студіях дизайну, ціна була десь від 2-3 тисяч гривень, вигода, по-моєму, очевидна.

Також на Kwork я замовляв дизайн шапки для груп ВКонтакте, включаючи шапку для офіційної групи сайту, на якому Ви перебуваєте Info-Comp.ru. До речі, підписуйтесь на матеріали групи, тим самим Ви не пропустите вихід нової статті.

Ще я замовляв логотипи для інших своїх сайтів, результатом я також був задоволений.

Ось парочка виконавців, які виконують послуги в частині графічного дизайну дійсно якісно. Існують і інші відмінні виконавці, але я працював з цими, до речі, якщо у продавця немає активних кворков, то він їх може просто приховав, для того щоб не приймати нові замовлення, наприклад, у нього в роботі і так багато замовлень, так, у професійних виконавців так, замовлень багато, можна навіть в черзі у них постояти.

Перейдемо до ролі продавця.

Так як я володію деякими знаннями в програмуванні, я, звичайно ж, створив кворк на свої послуги, тим самим на кворке я виступаю і в ролі покупця, і в ролі продавця.

Я спеціалізуюся на програмуванні на мові T-SQL, що все-таки відноситься до досить специфічної і вузьконаправленої сфері, може бути за рахунок цього, клієнтів з Kwork не так багато, як напевно хотілося б (враховуючи, що конкурентів у даному напрямку на сервісі практично немає).

Якщо кому цікаво, ось посилання на мою послугу на Kwork -.

Кворкі на інші послуги в сфері IT я не створюю, в пріоритеті у мене поки інша робота.

В цілому роботою з кворк як в ролі покупця, так і в ролі продавця я задоволений, так як це вигідно, і, на мій погляд, дуже зручно.

Підсумок – плюси і мінуси Kwork

Зараз давайте я підведу підсумок, і перерахую плюси і мінуси цього сервісу.

Плюси для покупця

 • Великий вибір послуг;
 • Низька вартість послуг при хорошій якості;
 • Простота і зручність користування сервісом;
 • Надійність і безпека;
 • Багато різних способів поповнення балансу.

Мінуси для покупця

 • Можуть попастися виконавці з низькою якістю надання послуг.

Плюси для продавця (фрілансера)

 • Швидкий і зручний заробіток;
 • Простота і зручність користування сервісом;
 • Надійність системи;
 • Багато різних способів виведення коштів.

Мінуси для продавця (фрілансера)

 • Низька вартість послуг, для хорошого заробітку потрібно залучати якомога більше клієнтів, не завдаючи шкоди якості, тим самим набирати популярність своєї послуги;
 • Новачкові важко набрати популярність послуги, точніше, важко залучити перших клієнтів.

Примітка! Як Ви розумієте, щоб почати працювати з Kwork, будь то в ролі покупця або в ролі продавця, на сервісі необхідно зареєструватися -.

Як я вже зазначав, сервіс поки мені подобається, він активно розвивається, постійно проводить якісь акції, в деяких мені навіть вдалося взяти участь. Якщо у Вас вже є досвід роботи з Kwork, то діліться своєю думкою в коментарях, я думаю, багатьом буде цікаво дізнатися побільше про цей сервіс.

Ссылка на основную публикацию