Відео виклик в браузері

Всім дуже добре відомо, що таке відеодзвінки, навряд чи знайдеться така людина, яка про це нічого б не знав.

Найпопулярнішою програмою в цьому сегменті вважається безсумнівно Skype. Соціальні мережі теж не відстають в цьому плані, наприклад, взяти найпопулярніші, такі як Facebook, В Контакте або Однокласники, всі вони досить таки непогано справляються з поставленим завданням.

Що й казати дуже зручно не тільки спілкуватися по листуванню з своїми друзями – однокласниками але і вести бесіду в відеотрансляції.

Але розмова сьогодні нема про соц. мережах, а про браузер Mozilla який йде теж в ногу з часом, маючи свою функцію для відео дзвінків. Найцікавіше те, що вам не потрібно встановлювати додаткові доповнення якісь розширення або плагіни все вже готово до використання навіть без настройки.

Єдине потрібно буде перетягнути з доп. інструментів спеціальний значок – кнопку в меню швидкого доступу тому як за замовчуванням він не відображається.

Упевнений що, мало хто знає про такий відмінною можливості наданої розробниками від Мозіли, який тепер є гідним суперником іншим аналогічним сервісам по дзвінках з відео.

Звичайно ж не можна порівняти з тим же горезвісним Skype який багатофункціональний і може не тільки дзвонити на відміну від браузера.

Але ось на мій погляд у браузерного дзвінка картинка йде краще ніж у всіх інших стверджувати не буду, спробуєте самі.

як дзвонити

Щоб зателефонувати, спочатку потрібно встановити кнопку зі смайликом в меню швидкого доступу, тут знайдете, як це зробити.

Ну ось, сподіваюся все зробили кнопка на місці натискаємо на неї, потім на синю Зробити дзвінок.


У вікні задаємо ім’я для зручності я назвав «Тес», що не обов’язково натискаємо Копіювати посилання вона буде скопійована в Буфер обміну вашого ПК.


Тепер нам залишиться цю ссилочку відправити поштою своєму опонентові. Про те, що таке посилання і як її відправити поштою дізнаєтеся з цієї посади.

Після отримання електронного листа вашим знайомим він може приєднатися до бесіди шляхом натискання на отриману від вас посилання. Причому для розмови йому підійде не тільки Firefox але і Google Chrome або Opera. А для нових дзвінків з свого боку підійде тільки Firefox.

По закінченню розмови ваша бесіда залишиться в пам’яті, а це значить, її можна буде відновити в наступний раз або видалити, натиснувши на символ кошика.

Ссылка на основную публикацию