Відео – Що швидше, «гарячі клавіші» або миша?

Як ви думаєте, наскільки швидкі «гарячі клавіші»? Чи виправдає себе час, витрачений на їх вивчення, чи не варто мучитися даремно?

Щоб відповісти на ці питання я поставив експеримент і записав відео, яке вийшло дуже пізнавальним. Відео наочно показує, як збільшується швидкість роботи за комп’ютером при використанні «гарячих клавіш».

Крім того, завдяки поясненням, це відео можна використовувати як урок по підвищення ефективності роботи за комп’ютером і відмінним доповненням до моєї книзі «Чарівні поєднання клавіш».

Загалом, обов’язково до перегляду всім, і обов’язково дивіться від початку до кінця!

Передісторія

Мене часто запитують, наскільки «гарячі клавіші» прискорюють роботу за комп’ютером? І я вирішив дізнатися точну відповідь на це питання. Для цього я придумав завдання у вигляді документа з текстом, який потрібно відредагувати всілякими способами: виділити заголовок, змінити розмір шрифту, додати жирність або курсив, верхній індекс, вирівнювання і т.д., а також зберегти документ, відправити його вміст по електронній пошті і закрити всі використані вікна. Тобто повний цикл роботи за комп’ютером, знайомий читачам сайту IT-уроки.

У підсумку я  виміряв час виконання однієї і тієї ж задачі двома способами: Методом «гарячих клавіш» і за допомогою мишки (результати вимірювання в кінці відео).

Запрошую до перегляду:


У повсякденній роботі результат може бути як більш значним, так і менш помітним, все залежить від конкретного завдання. Але, думаю, що в середньому, отриманий результат можна вважати показовим.

Доповнення для читачів

Якщо хтось із читачів IT-уроків захоче повторити експеримент і оцінити свою швидкість роботи (хоч з мишкою, хоч з використанням поєднання клавіш), я викладаю файли, використані мною для запису відео.

Архів з файлами для оцінки швидкості роботи

Інструкція з використання файлів:
1. Файл «IT-uroki.ru – перевірка швидкості форматування за допомогою гарячих клавіш.doc» помістити в папку «Мої документи», файл «Текст.doc» помістити на флешку.
2. Відкрити браузер, закрити всі вкладки в ньому.
3. У всіх програмах виставити англійську мову введення.
4. Курсор на робочому столі перемістити на перший ярлик (натиснути кнопкою миші по робочому, потім натиснути кнопку «Home»).

висновок

На створення відео пішло кілька днів: я постарався наочно описати свої дії, щоб не просто показати «ось як швидко», але і «чому так швидко».

Звичайно ж, не хотілося отримати нудне відео, тому додав немно-о-ого гумору. До речі, про яке князя йде мова в ролику? =)

Дуже цікаві ваші враження. Чекаю відгуків в коментарях!

 
Скоро почнемо нову тему про безпечне і зручному зберіганні даних на комп’ютері, яка буде цікава не тільки новачкам! Не пропустіть, підписуйтесь на новини сайту IT-уроки по.

P.S. У відео-ролику використані наступні музичні композиції: Pole «Popcorn» (композитор – Гершон Кінгслі), Muse «Popcorn» (Taratata Oct. 2009), Рахманінов С. В. «Італійська Полька» (імовірно, виконання Martin Jones, Richard McMahon) .

Ссылка на основную публикацию