Відео конвертер Movavi – найкраща програма для конвертації відео і аудіо

З кожним роком випускаються пристрої (DVD плеєри, смартфони, планшети, телевізори) перестають підтримувати старі відео і аудіо формати. Або навпаки, буває, що старий апарат відмовляється відтворювати новий відео формат.

І для того, щоб не купувати новий пристрій, можна скористатися спеціальною програмою – відео конвертером Movavi, здатної перетворити один формат в інший.

За назвою можна припустити, що додаток працює тільки з фільмами, але це зовсім не так. Насправді утиліта володіє багатим функціоналом і підтримує різні відео, аудіо та навіть основні формати зображень.

Наприклад, з її допомогою дуже легко конвертувати WAV в MP3 файл, без будь-яких втрат в якості. Це вже великий плюс, в порівнянні з аналогами. До речі, завантажити утиліту можна абсолютно безкоштовно з офіційного сайту https://www.movavi.ru/support/how-to/convert-wav-to-mp3.html.

Чому я вибрав саме цю програму і як ним користуватися, розповім нижче.

Головні переваги

Нещодавно переді мною постало завдання – конвертувати відео з AVI в MP4 для подальшого запису на смартфон. Він навідріз відмовився відтворювати AVI файли.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Після тестування декількох програм конвертерів, я вирішив зупинитися на Movavi і ось чому:

 • Додаток має зрозумілий і зручний інтерфейс російською мовою. При необхідності мову можна змінити в меню.
 • Конвертер підтримує безліч різних аудіо і відео форматів.
 • Радує великою швидкістю роботи з мінімальним навантаженням на системні ресурси (процесор, ОЗУ, жорсткий диск і відеокарту). Комп’ютер продовжує працювати в штатному режимі, без зависань.
 • Зберігає оригінальну якість файлів.
 • Безкоштовна;
 • Регулярний випуск оновлень;

Також на офіційному сайті доступний центр підтримки з вельми об’ємної базою всіляких інструкцій до програми.

Інструкція по роботі

Для початку необхідно завантажити відео конвертер з офіційного сайту Movavi, встановити його на комп’ютер і запустити.

Після чого слідувати інструкції:

 1. Клацаємо по кнопці «Додати файли» та вибираємо потрібний тип, в моєму випадку це, відео.
 2. Знаходимо ролик на комп’ютері і натискаємо «Відкрити».
 3. Після того як обраний файл відобразиться у вікні програми, з’явиться можливість змінити деякі його настройки, а саме: вибрати підсумковий розмір (впливає на якість), додати або вирізати субтитри, вказати аудіо доріжку, повністю відредагувати ролик і підкоригувати вихідні дані.
 4. Зазвичай я виставляю високу якість з зразковим збереженням оригінального розміру, не змінюючи будь-яких інших налаштувань.
 5. Вибираємо місце для збереження, натиснувши на іконку з папкою в нижній частині вікна.
 6. Натискаємо «Старт» і чекаємо завершення конвертації.

Тривалість процесу залежить як від кількості та обсягу файлів, так і від потужності вашого комп’ютера. Наприклад, в моєму випадку конвертація відео розміром 6.97 ГБ тривала 11 хвилин.

Додаткові можливості

Також конвертер Movavi має ряд корисних функцій, яким слід приділити окрему увагу.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

 1. Автоконвертація. На мій погляд дуже зручна функція, що дозволяє виконувати конвертація в автоматичному режимі. Для її включення необхідно зайти в панель «Інструменти – Автоконвертація». Потім вказати папку для відстеження і натиснути на кнопку включення. Тепер при додаванні будь-якого файлу в зазначену папку, він буде автоматично сконвертовані.
 2. об’єднання. Ви можете об’єднати декілька файлів в один, активувавши цю опцію в нижній частині екрана.
 3. Конвертер з відео в аудіо. За допомогою «Моваві» ви можете витягувати музику з об’ємних фільмів або окремих його частин. Для цього в якості вихідного формату вкажіть «MP3», натисніть на кнопку «Редагувати» поруч з фільмом, обріжте фільм використовуючи інструмент «Обрізка», залишивши лише частину з сподобалася музикою, після чого натисніть «Старт» в головному вікні програми.
 4. попередній. Завдяки функції попереднього можна побачити підсумкове якість ролика і при необхідності змінити його. У свою чергу це дозволяє заощадити чимало часу. Для того щоб скористатися попереднім переглядом, необхідно клацнути по рядку відображення якості і вибрати пункт пробної конвертації.
 5. Величезна кількість профілів. Якщо ви не знаєте, який формат оптимальний для вашого пристрою, то ви можете використовувати готову профільну систему. Для цього перейдіть в
  розділ «Пристрої», виберіть виробника і модель (можна орієнтуватися по вирішенню екрану). Після чого будуть застосовані всі необхідні настройки.
 6. розпізнавання пристрою. Підключіть смартфон або планшет до комп’ютера через USB кабель і натисніть на кнопку «смартфона з лупою» в нижній правій частині вікна. Після чого ваш пристрій буде автоматично визначено із застосуванням всіх оптимальних параметрів.
 7. зручний пошук. Іноді знайти потрібний формат буває неймовірно складно, що не дивно, при наявній базі в більш ніж 180 різних видів. Спеціально на цей рахунок був розроблений швидкий пошук. Все, що потрібно це в рядок пошуку ввести початок або повна назва формату і натиснути «Enter», після чого вибрати необхідний тип.

І це лише основні функції програми, але їх набагато більше.

підводимо підсумки

Насправді, я звик до того, що у кожної утиліти є свої плюси і мінуси, але у даного відео конвертера я їх не знайшов. Програма Movavi виконує свої функції на відмінно і безперечно варто вашої уваги.

Загалом, рекомендую!

Ссылка на основную публикацию