Відео-додаток для книги №2 відкрити, створити, зберегти, закрити

Вітаю всіх читачів сайту IT-уроки! Пропоную вам подивитися друге відео додаток до книги «Чарівні поєднання клавіш». Це відео допоможе на практиці вивчити гарячі клавіші для роботи з документами (Відкрити, створити, зберегти, закрити) і перемикання між вікнами програм.

Після цього доповнення зроблю перерву в темі про сполучення клавіш, і повернуся до публікації IT-уроків.

Коли набереться достатня кількість відгуків, відновимо цю тему. 

скачайте книгу

Щоб завантажити книгу «ЧАРІВНІ поєднання клавіш», залиште коментар до будь-якої статті на сайті (можна на цій сторінці, внизу).

Інші відео-доповнення

Перед переглядом цього відео доповнення, рекомендую ознайомитися з наступними роликами:

Відео: Що швидше, гарячі клавіші або миша?

Відео-додаток №1: копіювання, переміщення, виділення

Архів із завданням

Цей урок краще проходити після попереднього, так як у вас вже будуть необхідні файли для практичного вивчення. Архів із завданням і інструкції по розпакуванні знаходяться тут.

Відео 02 Робота з документами і вікнами програм

Крім нових поєднань клавіш ви побачите «гарячі клавіші» з минулого відео, а також кілька додаткових (з інших розділів книги). Тобто, практикуємо не тільки повторення, але і випереджаюче навчання.

Отже, розгорніть відео на весь екран, якщо комп’ютер потягне, виберіть дозвіл 720p (кнопка в нижній правій частині програвача) і приступайте до перегляду:


Тепер повторіть все на практиці самостійно (підглядаючи в відео). Створені файли не видаляйте, ми їх ще використовуємо в наступних відео-заняттях.

висновок

Якщо ви не просто подивилися відео, але і пропрацювали його, то навчилися швидко відкривати, створювати, зберігати, закривати документи, перемикатися між вікнами різних програм, моментально відкривати вікно провідника і переміщатися на рівень вгору за допомогою клавіші «Backspace». А виклик меню «Пуск» за допомогою клавіші «Windows», і запуск програм за допомогою клавіатури допоможе заощадити чимало часу (про це можна почитати тут і побачити тут).

По секрету скажу, що пройшовши перші два завдання, ви вивчили найважливіші поєднання клавіш, необхідні будь-якому користувачеві комп’ютера!

Повертайтеся іноді до цих двох відео-додатками, щоб повторити освоєння «гарячі клавіші».

Буду радий побачити в коментарях ваші враження: не складне чи друге завдання, чи вийшло його повторити, чи багато запам’яталося і чи готові ви продовжувати вивчення гарячих клавіш?

Чекаю ваших відгуків!
P.S. Підписатися на новини сайту IT-уроки можна по.

Ссылка на основную публикацию