Вбудована довідка Windows

Система Windows настільки різноманітна, що рано чи пізно ви неминуче зіткнетеся з неправильною роботою програми або пристрою, причому виникла проблема може бути досить серйозною, а її рішення в даній книзі може і не бути. У подібних випадках звертайтеся за допомогою до довідкових ресурсів Microsoft, де можна знайти відповіді практично на всі питання.

Центр довідки та підтримки пропонує користувачам різні методи доступу до довідкових відомостей:

  • Доступ до інформації, що зберігається в базі даних довідкової системи. Призначення будь-якої бази даних – зберігати дані. В даному випадку йдеться про інформацію, що відноситься до Windows 7, яка згрупована за темами, наприклад “принтер” або “використання миші”. Після вибору теми відкривається доступ до мають до нього відношення підрозділами. До того ж можна скористатися потужним механізмом пошуку за ключовими словами, наприклад “електронна пошта”. У довідці можна навіть знайти опис методик пошуку та усунення проблем, що виникають при повсякденній роботі.
  • Отримання допомоги на форумах користувачів Windows. Скористайтеся інформацією, якою обмінюються учасники форумів користувачів Windows або зверніться до послуг віддаленого помічника Windows. В цьому випадку ви дозволите іншому користувачеві підключитися до вашого комп’ютера через Інтернет і вирішити проблему.
  • Зверніться до послуг фахівців. Деякі види послуг Microsoft пропонує безкоштовно (наприклад, допомога по встановленню програм, які ви придбали у тій же Microsoft). Але існує ряд послуг, за які доведеться платити. Вдавайтеся до них в тих випадках, коли отримати безкоштовну допомогу неможливо.

Перегляд вмісту довідкової системи

Ваше перше звернення до послуг довідкової системи нагадує звернення до бази даних вбудованої довідки. Один з найпростіших способів знайти те, що потрібно, – переглянути зміст довідкової системи, яке нагадує зміст звичайної книги. Щоб отримати до нього доступ, виконайте команду Пуск>Довідка та підтримка.

На екрані з’явиться діалогове вікно Довідка та підтримка.

Клацніть на засланні Огляд розділів довідки, щоб переглянути список розділів довідки. Клацніть на будь-якому з розділів для перегляду списку підрозділів. Зрештою, ви потрапите на найнижчий рівень деталізованих підрозділів.

Клацніть на підрозділі і прочитайте його вміст. У деяких підрозділах є блакитні посилання, призначені для переходу до інших розділів або виконання інших дій, наприклад відкриття діалогового вікна. Після клацання на одній із зелених посилань відображається визначення або пояснення терміна.

Після прочитання довідки по темі клацніть на кнопці Закрити, щоб закрити вікно довідки і підтримки Windows.

Щоб вивести на друк будь-яку статтю з довідкової системи, клацніть на піктограмі печатка, що знаходиться на панелі інструментів у вікні довідки та підтримки Windows.

Якщо клацнути на кнопці Згорнути в рядку заголовка довідкової системи, вікно довідки і підтримки згорнеться і не буде заважати переглядати інші вікна в процесі роботи. У той же час воно буде доступно в будь-який момент.

якщо вікно Довідка та підтримка відкрито і комп’ютер підключений до Інтернету, Windows в автоматичному режимі завантажує оновлену довідкову інформацію. Якщо ж підключення до Інтернету не встановлено, ви зможете переглядати вміст локальної довідкової бази даних, встановленої разом з Windows.

Пошук в довідці Windows

Якщо не вдалося отримати довідку шляхом перегляду змісту, скористайтеся можливостями пошукової системи. Досить ввести ключові слова, які стосуються необхідної інформації, наприклад “миша” або “пристрій введення”, і потрібні відомості відобразяться на екрані. Але спочатку відкрийте діалогове вікно Довідка та підтримка, як описано вище.

В полі Пошук в довідці введіть шуканий термін. На екрані з’являться результати пошуку.

Якщо ви підключені до Інтернету, за замовчуванням Windows буде шукати довідкові відомості в Інтернеті. Якщо ж ви віддаєте перевагу локальну довідку, яка знаходиться на диску вашого комп’ютера, клацніть на посиланні Довідка в Інтернеті, що знаходиться в правому нижньому кутку, і виберіть параметр локальна довідка.

Перегляньте знайдені результати, клацаючи на них мишею. Після клацання на цих посиланнях на екрані відображаються різні різновиди довідки.

  • Інструкції, наприклад використання миші.
  • Поради щодо усунення виникаючих проблем.

Деякі довідкові статті містять інформацію загального характеру, наприклад Поради з пошуку в Інтернеті. Якщо з першого разу потрібну інформацію знайти не вдалося, введіть в поле Пошук в довідці інший термін і повторіть пошук.

Якщо ви не змогли знайти потрібні відомості за допомогою поля пошуку, клацніть на кнопці Довідка, що знаходиться в правому верхньому куті вікна Довідка та підтримка (Маленький блакитний значок у вигляді книги). На екрані з’явиться перелік основних розділів довідки, назви яких допоможуть вам вибрати подальший напрямок пошуку.

Ссылка на основную публикацию